Antalya Bilişim HaberleriManşet

TBD Antalya Şube Başkanı’ndan Şok İstifa

TBD Antalya Şube Başkanı GENÇASLAN’ dan Şok İstifa!

TBD (Türkiye Bilişim Derneği) Antalya Şube Başkanı Ersen GENÇASLAN, bugün paylaşmış olduğu açıklamada görevinden ayrıldığını duyurdu. Ersen GENÇASLAN yaptığı duyuruda bireysel iş yoğunluğu nedeniyle istifa ettiğini açıkladı. GENÇASLAN’ ın açıklaması aşağıdaki gibidir.

”Türkiye Bilişim Derneği Değerli Üyeleri, Uzun bir sure TBD Antalya Şube Başkanı olarak görev yapmanın büyük bir gururunu ve memnuniyetini yaşadım. Derneğimizin başarılı projeleri ve elde ettiğimiz başarılar, bu süreci daha da anlamlı kıldı. Ancak, bireysel olarak farklı projelerde daha etkin olabilmek adına, Başkanlık görevinden ayrılma kararı aldım. Bir arada geçirdiğimiz zaman, birlikte gerçekleştirdiğimiz projeler ve paylaştığımız başarılar benim için büyük bir onur kaynağı oldu. Geçmişte elde ettiğimiz bu başarılar, üyelerimizin ve yönetim kurulumuzun birlikte verdiği emeğin sonucudur.

İstifamla birlikte, derneğimizin geleceği için içten bir umutla yeni yönetim ekibinin derneği daha da ileri taşıyacağına olan inancımı ifade etmek istiyorum. Türkiye Bilişim Derneği üyelerine ve gelecekteki projelerimize destek olmaya, bir üyesi olarak gönüllü çalışmaya devam edeceğimi ayrıca belirtmek isterim. Birlikte geçirdiğimiz bu dönemde verdiğiniz destek ve katkılar için teşekkür ederim. Sizlere en iyi dileklerimi sunar, her zaman gelişen ve büyüyen bir dernek olarak devam edeceğimize olan inancımı belirtmek isterim. Saygılarımla, Ersen GENÇASLAN TBD ANTALYA ŞUBESI YK BAŞKANI”

Kendisine sektörümüzün ve derneğimizin büyümesinde vermiş olduğu emeklerden dolayı, Bilişim Profesyonelleri olarak teşekkür ediyoruz. Yerine gelecek olan yeni başkanımıza başarılar diliyoruz.

Osman SELÇOK Bilişim Profesyonelleri Genel Yayın Yönetmeni

Diğer yazılarımız için buraya tıklayınız. 

2 thoughts on “TBD Antalya Şube Başkanı’ndan Şok İstifa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.