Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

AYZ Bilişim Yazılım LTD.ŞTİ.

2014 yılında kurulan AYZ Bilişim Yazılım birçok projeye imza atarak sektördeki yazılım ve yapay zeka destekli sistemlerin ortaya çıkmasında büyük rol oynamıştır.

AYZ Bilişim, genelde turizm sektörüne yönelik yazılımlar geliştirsede farklı sektörlere özel yazılımlar da üretilmiştir. Örneğin, Eticaret yazılımı, Kurumlara özel web sitesi tasarımları, Bilet otomasyon yazılımları, online rezervasyon ve bilgilendirme sistemleri, kiosk yazılımları, hotspot yazılımları, crm yazılımları, Ios-Android uygulamalar, muhasebe yazılımları, iş-görev yazılımları, çeşitli entegrasyon yazılımları vb. birçok proje üretilmiş, piyasaya sunmuş ve hali hazırda ürünlerin kullanımına devam eden geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.

Şirketimiz ürettiği tüm yazılımlarda ilkeleri herzaman; Kullanıcıya yönelik, kolay kullanım, tüm cihazlarda sorunsuz çalışabilme, insana odaklı değil sisteme odaklı çalışma yapısına uygun çözümler üretmektir. Amacımız ürettiğimiz ürünlerin sürekliliğini sağlamak, insana olan bağımlılığı ortadan kaldırmak, işletmenin ihtiyaçlarını azaltmak, raporlanabilir gerçek veriler elde etmek ve müşterilerimiz için verileri işleyerek minimum gider maksimum kazanç hedeflemektir.

2014 yılında şahıs şirketi olarak kurulan AYZ Bilişim Yazılım yüksek karlılık oranlarından dolayı 2018 yılında Limited şirket olarak yoluna devam etmektedir.

AYZ Bilişim Yazılım olarak Amacımız ürettiğimiz yazılım ve sistemlerle piyasada sürekli ve öncü olmak, yeni teknolojileri müşterilerimizle buluşturmak, ihtiyaca uygun çözümler üretmek ve sektörde alanında en iyisi olmaktır.

Firmamızla ilgili bilgileri web sitemizden daha detaylı alabilirsiniz: https://ayzbilisim.com.tr