Bilişim ProfesyonelleriRöportajlarYerli Yazılımlar

Ardenline Yazılım İsmail Sait ALPAGU Yazılım Geliştiricileri ile Röportajlar – 1.Bölüm

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak Yerli Yazılım firmalarımızın Ürün ve Hizmetlerini tanıtmak amacıyla yazılım geliştirme uzmanı meslektaşlarımız ile geliştirdikleri ve sundukları ürün ve hizmetler hakkında sohbetler edeceğiz.

Yerli Yazılımlar konseptimizde ilk röportajımızı Ardenline Yazılım firmasının Kurucusu İsmail Sait ALPAGU ile gerçekleştirdik. Kendisiyle sahibi oldukları işletmeleri olan ve bir çok yazılım firmasına da hazır ofis ve sanal ofis hizmeti veren CreaWork Hazır Ofisinde bu röportajımızı çektik.

İsmail Sait ALPAGU bize yazılım firması Ardenline ve geliştirdikleri yazılım çözümleri ve üzerine geliştirmeye tekrar devam ettikleri MİO isimli sosyal medya platformundan bahsetti. İsmail Sait ALPAGU ile TBD Antalya Şubesinden, ATSO Bilişim Komitesi‘nden ve bir kaç yıl önce kurdukları Antalya Developer Grubu‘nda yaptıkları çalışmalar hakkında da konuştuk. Yazılım Geliştirici olan ve bu sektöre meraklı olan meslektaşlarımız içinde kendi tecrübelerinden bahsedip, yazılım sektörünün gelişmesi için düşüncelerini de aktardı. Sayın ALPAGU‘ya bize zaman ayırıp, bu keyifli ve bilgilendirici sohbet/röportajından dolayı teşekkür ederiz.

Bir sonraki Yerli Yazılımlar konsepti ile gerçekleştireceğimiz röportajımızda görüşmek üzere, iyi seyirler.

Osman SELÇOK – Genel Yayın Yönetmeni

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.