Antalya Bilişim HaberleriHaber Duyuru EtkinlikManşet

ATSO B2B Networking Etkinliği

Değerli Bilişim Profesyonelleri, Değerli Meslektaşlarım..

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ATSO tarafından organize edilen ve 23 Mayıs 2024 Perşembe günü ilki gerçekleştirilecek olan ATSO B2B Networking etkinliği saat 10:00 ile 17:00 saatleri arasında ATSO Atatürk Konferans Salonu‘nda gerçekleştirilecektir. Farklı bir konsept ile hazırlanan bu etkinlik için kayıt olunması gerekmektedir. Bizler kayıtlarımızı olduk, etkinlik günü sizleri de görmek isteriz.

Saygılarımla
Osman SELÇOK – Genel Yayın Yönetmeni
Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi


Antalya’nın ilk yeni nesil ticaret buluşması ATSO B2B Networking etkinliği 23 Mayıs 2024 Perşembe günü ATSO Atatürk Konferans Salonu‘nda gerçekleştirilecektir.

Antalya ve bölgemizdeki iş birliği fırsatlarının geliştirilmesine katkı sağlamak, üyelerimizle ile bölgemizde hizmet sağlayan firmaları bir araya getirmek amacıyla ATSO B2B Networking Etkinliği gerçekleştirilecektir.  

Trendyol’un ana sponsorluğunda, Ideasoft ve Sipay‘in katkılarıyla gerçekleştirilecek etkinlikte katılımcıların kısa sürede ve etkili bir şekilde birbirini tanıması, ikili iş görüşmeleri yapması böylelikle bölge içi ticaret ve yatırım imkanlarının geliştirilmesi hedeflenmektedir. 

Yapay zeka destekli B2B Matchmaking teknolojisinin kullanılacağı etkinlikte katılımcılar projelerine, iş geliştirme faaliyetlerine ve devam eden çalışmalarına katkı sağlayacak iş görüşmeleri yapmanın yanında muhtemel girişimci adayları ile de eşleşme imkanı bulacaklardır. 

23 Mayıs 2024 Perşembe günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek etkinliğe katılımınızdan büyük memnuniyet duyacağımızı ifade ederiz.

Etkinliğine ücretsiz katılım ve kayıt için: https://atsob2b.org.tr


Etkinlik sayfasında yayınlanan duyuru:

ATSO B2B Networking Etkinliğine Davetlisiniz!

Şimdiye kadar katıldığınız etkinliklerin büyük bir çoğunda, harcadığınız paranın ve zamanın tam karşılığını alamadığınızı biliyoruz.

ATSO olarak yenilikçi konseptimiz ve benzersiz teknolojimizle, sizi, katıldığınız etkinlikteki en doğru müşteri ve iş ortağı adaylarınız ile B2B görüşmelerinde bir araya getiriyor, ticari değerler oluşturmanızı sağlıyoruz.

Yapay zeka destekli B2B Matchmaking yapan hibrit etkinlik teknolojisiyle tüm etkinlik sürecini sizin için ölçülebilir, verimli ve keyifli bir hale getiriyoruz.

Neden Katılmalısınız?

Bu etkinlikte,

Kısa sürede sonuç odaklı ve etkili bir şekilde büyük bir grubun birbirini tanımasını, Üyeler arası ilişkilerin güçlendirilmesi, Odamız bünyesinde bulunan üyelerimizin birbirleri ile ikili görüşmeler yapabileceği bir alan oluşturulması, Bölge içi ticaret ve yatırım imkanlarının geliştirilmesi planlanmaktadır.

Ayrıca;

Sektörlerin birbirlerinin tamamlayıcı alanlarını görmeleri, Tedarik zincirinde birbirleri ile ilişkilerinin artırılarak bölgenin ticari ve sanayi kapasitesinin geliştirilmesi ve bu şekilde ileri teknoloji ve katma değeri yüksek ürünler için iş birliği imkanlarının geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Kimler bu etkinlikte olacak?

Etkinlik, tüm üyelerimizin katılımına açık bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Odamızın 49 Meslek Komitesi’nde faaliyet yürüten üyelerimiz ile bu ekosistemde yürütülen faaliyetlere yenilikçi çözüm ve öneriler sunan, hizmet sağlayan firmaların bir araya geleceği bu etkinlik, hem fiziksel hem de online ortamda hibrit olarak gerçekleştirilecektir.

Bu etkinlikte, yapay zeka destekli B2B Matchmaking teknolojisi kullanılacaktır.

Böylelikle, katılımcılar projelerine, iş geliştirme faaliyetlerine ve devam eden çalışmalarına katkı sağlayacak 10 kişi ile B2B görüşme imkanına sahip olacaktır.

Ayrıca muhtemel girişimci adayları ile yatırımcıların da eşleşmesi sağlanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.