Antalya Bilişim HaberleriHaber Duyuru EtkinlikManşet

Dijital Zirve Manavgat 3

Manavgat’ın en büyük dijital zirvesi “Dijital Zirve Manavgat” bilişim sektörünün birbirinden farklı temsilcilerinin açacakları stantlarla 4 Kasım 2023 Cumartesi günü Side Prenses Hotel’de yapılacak etkinlikte sizleri bekliyor olacak.

Akdeniz Bilişim Topluluğu‘nun koordine ettiği, LEVEL 2 organizasyon firmasının düzenlediği bu zirveye ağırlıklı olarak Manavgat ve Alanya bölgesindeki Bilişim Yöneticileri ve Tedarikçileri katılacak.

Bundan önce iki kez düzenlenen Dijital Zirve Manavgat; sektörü ve değerli temsilcilerini her defasında daha fazla katılımcıyla bir araya getirdi.

Sektörün bir parçası olmak yerine sektöre yön vermeyi tercih eden Akdeniz Bilişim Topluluğu düzenlediği ve düzenlemeyi planladığı birbirinden faydalı eğitim, etkinlik ve toplantılara devam edeceğe benziyor. 

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak katılacağımız Manavgat’ın en büyük dijital zirvesi “Dijital Zirve Manavgat” etkinliğinde meslektaşlarımız ile birlikte yer almaktan mutluyuz. Davetlerinden dolayı Akdeniz Bilişim Topluluğu‘na ve Dijital Zirve Manavgat organizasyon ekibine teşekkür ederiz.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.