Haber Duyuru EtkinlikManşet

Erem Teknoloji Yeni Mağazasında

Erem Kablo, Erem Online, Erem Teknoloji… Yeni Mağazasında Yeni Ürünler ve Yeni Hizmetler ile bizlerle olmaya devam edecek.

32 Yıldır Antalya’da hizmet veren Erem Kablo, yıllar içinde teknolojininde gelişmesi ile birlikte hem markasını Erem Teknoloji olarak geliştirmiş, hemde hizmet verdiği iş alanlarına Erem Online satış kanalı ile bayilerine daha kesintisiz hizmet vermeye başlamıştı. Teknoloji ürünlerinde ki marka ve model çeşitliliğinin artması ile de yeni bir mağazaya (showroom’a) geçmesi gerekmişti.

Yeni Mağazalarının yapımı esnasında görüştüğümüz Erem Teknoloji Yöneticisi Erem Dayanç, “siz değerli Bilişim Profesyonellerini de yeni mağazamızda ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.” diyerek aşağıdaki açıklamayı yapmıştır.

“Erem Teknoloji günün getirdiği koşullarla birlikte daha iyi hizmet vermek gayesi ile iş yerini de geliştirip, bayilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla Yeni Mağazasına geçiş yapmıştır. Yeni mağazası ile daha çok ürün sergileme alanına sahip olacak olan Erem Teknoloji, Erem Online üzerinden satış hizmetleri vermeye de devam etmektedir.”

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak yeni mağazalarında bilişim sektörümüze yapacakları yenilikler ile de görüştüğümüz Erem Bey, yeni mağazamızda yeni hizmetlerimizi de sizlere pek yakında duyuracağız diyerek, önümüzdeki günlerde güzel gelişmelerden bizleri haberdar edeceğini söyledi.

Erem Teknoloji Hakkında

EREM TEKNOLOJİ; bundan tam 32 sene önce 1990 yılında zayıf akım kablolama dağıtıcılığı ile Erem Kablo ismiyle kurulmuş olup genişlettiği ürün yelpazesi ile birlikte; 2022 yılından itibaren ürün gamına 7.500 farklı teknolojik ürün ekleyen ve ismini Erem Teknoloji olarak değiştiren şirketimiz, zayıf akım teknolojilerinin toptan satışında sektörünün lider dağıtıcılarındandır.

1990 yıllarının sonlarına kadar özellikle zayıf akım kabloları üzerine profesyonelleştiği sektöre, 2000 yılı itibari ile network piyasasının gelişmesiyle birlikte, tüm zayıf akım teknolojileri ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Ürün yelpazesine, fiber kablo ve ekipmanlarının da eklenmesiyle birlikte, zayıf akım projelerinde güçlü stok kapasitesi ve yeni bir enerji anlayışı ile e-ticaret alanında yenilik ve öncülüklere imza atmak için sizlere kesintisiz, hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Toptan satışlarının yanı sıra müşteri memnuniyeti ilkesini hedef alarak satış sonrası hizmeti de vermektedir. Derin bilgi birikimi, güçlü kadrosu, üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile güvenli bir hizmet vermekte olup sektördeki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. 

            VİZYONUMUZ

Erem Teknoloji olarak vizyonumuz, sektördeki saygın firmaların arasında yer alarak, müşterilerimizin marka kalitesini iyileştirmek için küresel çözümler getiren, en üst düzeyde kaliteli ürünler ve profesyonellik sağlamayı hedefleyen bir şirket olmak. 
 

            MİSYONUMUZ

Erem Teknoloji olarak, teknoloji sektörünün değişen ortamını takip ediyor, kalitemizi ve hizmetimizi daha da arttırmak için en son teknolojiye ayak uyduruyoruz. Ürün kalitemizdeki farkımız, müşterilerimizle olan ilişkilerimiz ve alanında uzman iş arkadaşlarımız ile sektör lideri olarak yerimizi güçlendireceğimize söz veriyoruz.

             İŞ ORTAKLARIMIZ

Teknoloji ekosisteminin en güçlü markalarıyla yaptığımız güç birliği aracılığı ile teknik, kesintisiz, güçlü, kararlı ve güven odaklı iş ortaklıkları modeli ile; müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini arttırmaya özen gösteriyoruz.

Firmamız İş Ortakları;

  • Ruijie Sub  Distribütörü,
  • Hikvision  Dağıtıcısı,
  • Legrand LCS3  Dağıtıcısı,
  • Lande  Ana Dağıtıcısı,
  • Bticino Dağıtıcı Bayiliği,
  • Beek Bayiliği,
  • Alfafonet Bayiliği,
  • Emek Kablo Bayiliği,
  • Erse Kablo Bayiliği yapmaktadır.

Erem Teknoloji İletişim Bilgileri

Firma Resmi AdıEREM TEKNOLOJİ TAŞ.TEKS.TUR.INS.VE ELEK.MAL.SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.
Telefon 0 (242) 321 75 61
Web Adresimiz www.eremteknoloji.com
Mail Adresimiz satis@eremteknoloji.com
AdresYenigün Mahallesi Mevlana Caddesi No:64  Muratpaşa/Antalya
Google Harita Konumu
T. Sicil Numarası89419
Vergi Dairesi
Vergi Numarası
Antalya Kurumlar
352 016 3547

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.