TeknolojiYeni Ürünler

Keenetic Speedster ile Tanışın

Mevcut modeminiz isteklerinizi tam olarak karşılayamıyor mu?

Çok katlı veya çok odalı ya da geniş bir eve mi taşındınız? Tekrarlayıcı Routerlarla cihazlar arası geçişte internetiniz kopuyor ve iletişim kaliteniz düşüyor mu?

O zaman sorunsuz mesh çalışabilen Speedster ile tanışın!

Keenetic OS in eşsiz nitelikleri ile birlikte, şık tasarımı ve güçlü anten yapısı ile Speedster evinizin internet konforunu artıracak, yeni dekoru olacak.
Hem Mesh router hem de tekrarlayıcı olarak kullanabileceğiniz tuşla A/B fonksiyon seçenekli akıllı cihaz Speedster’i çok amaçlı kullanabilirsiniz.
1200AC Wifi donanımı ve yönlenebilir antenleriyle maksimum iletim gücü ve sinyal alanının getirdiği özgürlüğü yaşamanın şimdi tam zamanı.

Mu-Mimo ile birden fazla cihazla aynı anda iletişim kurabilen Speedster’de kullanıcılar arası bant genişliği bölümlendirmesi yapabilirsiniz. Çok kullanıcılı İnternet paylaşımında, video konferansın, online eğitim, oyun gibi üst düzey internet uygulamalarında, upload ve güncellemelerde, kopma, hız kesme ve performans kaybı yaşamazsınız.

Mobil uygulama ve gelişmiş arayüzü ile cihazınızı her yerden güncelleyin. Türkçe dil destekli Speedster hayatınızı kolaylaştıracak.

#Keenetic #KeeneticTR #WANLove #4X4lükİnternet #Speedster #router #WANinaMillion #doyouknow #wifi #internet #speedup #secureweb #flexible #network #itnetwork #allus #lifechangers #modem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.