Haber Duyuru EtkinlikManşet

Keenetic Türkiye’de Yeni Atama!

Keenetic Türkiye Marka ve Pazarlama yönetimini güçlendirdi

İnternet ve bilişim sektörünün tecrübeli ismi Vefa Tarhan tarafından Kasım 2018 yılında uluslararası ortak bir girişim olarak kurulan Keenetic, her geçen gün kullanıcılarının gönlünde daha fazla yer etti ve Türkiye’nin sevilen markalarından oldu. Şirket yeni bir organizasyon yapılanması ile Marka ve Pazarlama Yönetimini güçlendirdi.

Dr. Çiçek DOĞAN Kimdir?

Bundan böyle Keenetic Türkiye’ye Marka ve Pazarlama Müdürü olarak hizmet edecek olan sektörün yakından tanıdığı Dr. Çiçek DOĞAN, Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi’nde, Maliye ve Çalışma Ekonomisi& Endüstri İlişkileri Bölümlerinde, çift anadal programında bitirdi. İstanbul Üniversitesi Uygulamalı İletişim, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Anabilim Dalı’nda lisansüstü eğitiminin ardından; Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde doktorasını tamamladı. Uzmanlık alanı olan Sorun Yönetimi dalında uluslararası çalışmalara imza attı.

Halen post doktora çalışmalarını sürdürmekte olup, akademik hakemlik yapan Dr. Çiçek DOĞAN, iş yaşamına Accenture- Unilever ortaklığında, iç iletişim ve etik yönetimi uzmanı olarak adım attı. Bu alandaki tecrübelerini hem bilişim hem de farklı sektörlerde sürdüren Dr. Çiçek DOĞAN, uzun süre Zyxel Türkiye’de kurumsal iletişim ve reklam uzmanı pozisyonunda, kurumsal iletişim stratejisi, dijital pazarlama ve sosyal sorumluluk alanında birçok farklı çalışmaya öncülük etti.  2014-2019 seneleri arasında Platin Bilişim‘de Marka ve Pazarlama Müdürü, ardından Ethica Sağlık Grubu‘nda İletişim Direktörü olarak çalışan DOĞAN, aynı zamanda Arizona’da SFER Yayınlarına aktif yazar ve araştırmacı olarak destek vermektedir. “Pau Şatosu” adlı bir fantastik romanı vardır.

Dr. Çiçek Doğan 2020 senesinde Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü olarak Vitel ve Inforte gibi distribütörlerin bünyesinde görev yaptı ve ardından Destek A.Ş. nin pazarlama çalışmalarını yürüttü.

Keenetic Türkiye’nin Atama ve Görev Açıklaması

Dr. Çiçek DOĞAN yeni görevi ile ilgili; “Pazarlama dünyası çok hızlı kendini yeniliyor. Dinamiklere uyum sağlayan kurumlar bu dünyada yer edinebiliyor. Klasik ve dijital stratejilerin birleştiği bu yeni yaklaşımda, tümleşik olarak tüm araçları doğru ve yenilikçi olarak kullanmak beraberinde verimliliği getiriyor. Keenetic çok canlı ve yenilikçi bir marka. Metrik fonksiyonlu pazaryeri temelli bir yaklaşım ile markayı geleceğe başarılı ve sağlam adımlar ile taşımayı hedefliyoruz”.  açıklamasında bulundu.


Keneetic Hakkında:

Keenetic, nihai kullanıcı istek ve ihtiyaçları dikkate alan iddialı ve yenilikçi Akıllı Router (Smart Router) üreticisi ve geliştiricisi olarak 2010 yılında kuruldu. Keenetic’in temel misyonu, akıllı evler ve ofisler için üstün kablosuz performans sunan, aynı zamanda gelişmiş yazılım gücüyle güvenli, kolay yönetilebilir birçok gelişmiş özellikleri barındıran router cihazları üretmektir.

Keenetic ürünleri, yüksek donanım ve yazılım özellikleri sayesinde sorunsuz çalışarak mutlu müşteriler yaratırken aynı zamanda ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Kurulduğu günden itibaren gerek müşteri isteklerini dinleyerek gerekse güncel ihtiyaçları en iyi şekilde tanımlayarak en teknolojik ürünleri en iyi destek alt yapısıyla vermeyi hedefler. Müşteri ihtiyaçlarını sürekli olarak analiz eder.

Sahip olduğu esnek ve modüler yazılım mimarisi sayesinde ürünlerin müşteri deneyimi ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirilmesini sağlar. Keenetic, ev ve ofis internet teknolojilerinde 20 yılı aşan tecrübeli kişiler tarafından yönetilmektedir. Bu deneyim, rekabetin yüksek olduğu, müşteri taleplerinin sürekli değiştiği ve ürün fiyatlarının dinamik olduğu pazarlarda kazanılmıştır. Rekabetin bu denli yüksek olduğu bir pazarda büyümenin Keenetic markasını küresel ölçekte hazır, iyi ve adil bir ticari ortak haline getirdiğine inanıyoruz.

Ülkemizde, Keenetic İletişim Teknolojileri Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş. internet ve bilişim sektörünün tecrübeli ismi eski ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan tarafından Kasım 2018 yılında uluslararası bir girişim çerçevesinde JV (Joint Venture) olarak kuruldu.

Keenetic Türkiye hakkında diğer bilgileri bu linkten okuyabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.