Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

SanTSG Proje Uzmanı Sümeyye Kurnaz ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimizin bu bölümünde; Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şubesinin düzenlemiş olduğu “8.Turizm Teknolojileri Günü” etkinliğindeydik.

8.Turizm Teknolojileri Günü Etkinliğimizde sponsor firma katılımcısı olarak bulunan SanTSG Proje UzmanıSümeyye Kurnaz” ile Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak Röportajımızda kendileri ile Turizm Teknolojileri Günü etkinliğimiz ve bilişim sektörümüz hakkında konuştuk. Kendisinin özellikle üniversite döneminde haber sitemize bulunduğu makale yazarlığı konusunda katkılardan dolayı da teşekkür ettik.

Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.