Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

TBD Antalya Şubemizden Ümit Demirtaş ve Gökhan Anbarlı ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimizin bu bölümünde; Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şubesinin düzenlemiş olduğu “8.Turizm Teknolojileri Günü” etkinliğindeydik.

8.Turizm Teknoljileri Günü Etkinliğimizin organizasyonunda bulunan TBD Antalya Şubesi YK ÜyesiÜmit Demirtaş” ve TBD Antalya Şubesi Etkinlik Komitesi Üyesi Gökhan Anbarlı” ile Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak Röportajımızı gerçekleştirdik. Kendileri ile etkinliğe verdikleri emekleri için teşekkür ederek, etkinliğimize katılım ve yoğunluk durumunu konuşup, binlerce kişinin katılım sağlayabileceğini konuştuk.

Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere, iyi seyirler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.