Web Sitesi Yönetim Paneli Eğitim Videoları

BulutPress® web sitenizin tüm içeriğini yönetebileceğiniz kontrol panelidir. Yönetim panelimiz web sitenizde bulunan tüm sayfalara, modüllere ve yayınlama araçlarına erişmenizi sağlar. Ayrıca tüm içeriğinizi, sayfalarınızı, gönderilerinizi, resimlerinizi ve diğer medya dosyalarınızı burada bulabilirsiniz. Yeni içerik yüklemek, mevcut içeriği düzenlemek veya tamamen silmek için yönetim panelinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca kapanan sitelerimi kurtar özelliğiyle geçmişte hazırladığınız kapanan web siteniz varsa kolayca yeniden yayına alabilirsiniz. Yönetim paneli, web sitenizi ve içeriğini yönetmek için birçok özellik sunar. Bu özelliklerden bazıları şunlardır:

Yönetim Paneli Kullanmak İçin Uzmanlık Gerekir Mi?

Yönetim panelimiz ile profesyonel web sitesi yapmak için uzman olmanız gerekmez. Ancak uzmanlık size ekstra avantajlar sağlar. Hazır web sitesi şablonlarından dilediğinizi seçip web sitesi oluşturmanız çok kolaydır. Sadece bir kaç tıklama ile hiç bir ücret ödemeden yeni bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Buna rağmen, biraz photoshop bilgisi ile etkili görseller kullanarak site oluşturmanız müşteri memnuniyetini ve dolayısıyla gelirinizi önemli ölçüde artıran bir avantaj olacaktır.

Benzer şekilde eğer CSS ve JavaScript biliyorsanız tasarımları çok farklı noktalara taşıyabilir ve müşterilerinize Bulutpress®’in sunmadığı ilave çözümleri sunarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Yönetim Paneli Kimlere Hitap Ediyor?

  • Yazılımcı istihdam etmek istemeden web sitesi oluşturma hizmeti sunmak isteyen reklam ajansları.
  • Müşterilerine web tasarım ve içerik yönetimi desteği sunmak isteyen grafik tasarımcılar.
  • Diğer CMS yazılımlarının kurulum, bakım, sunucu yönetimi ve lisanslama sorunları ile uğraşmak istemeyen bilişim uzmanları.
  • Teknik SEO kriterlerini web sitesine uyarlamakla uğraşmadan SEO hizmeti sunmak isteyen SEO uzmanları.
  • Müşterisine, güvenilirliği kanıtlanmış güçlü bir altyapı ile web sitesi oluşturma hizmeti sunmak isteyen bireyler ve kurumlar.
  • Profesyonel bir web sitesi oluşturmanın tüm inceliklerini öğrenerek kendilerini meslekte geliştirmek isteyen öğrenciler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.