Haber Duyuru EtkinlikManşet YanıTeknolojiYeni Ürünler

Yeni Apple Vision Pro ile tanışın

Yeni Apple Vision Pro ile tanışın

Yeni Apple Vision Pro ile tanışın

Apple, 2015’ten bu yana ilk büyük yeni ürününü duyurdu. Çığır açan AR kulaklığı “Apple Vision Pro” ile tanışın.

İşte en şaşırtıcı özelliklerinden bazıları:

Artırılmış Gerçeklik (AR) Vision Pro, gerçek dünya ile dijital dünyayı kusursuz bir şekilde harmanlayan yeni bir bilgisayar türüdür.

Doğal Sezgisel Kontroller Çalışmak için el kumandası gerektiren diğer VR/AR kulaklıklarının aksine, Vision Pro tamamen gözleriniz, elleriniz ve sesiniz tarafından kontrol edilir.

MacBook Entegrasyonu Sadece ona bakarak Mac’inizi kablosuz olarak Vision Pro’nuza getirebilirsiniz. Bu, inanılmaz 4K ekranla ekran boyutunuzu istediğiniz kadar büyütmenizi sağlar.

Olağanüstü Bir Eğlence Deneyimi Vision Pro, herhangi bir odayı kendi kişisel sinema salonunuza dönüştürmenize olanak tanır. Mekansal Sinema, çevredeki ışığı otomatik olarak kısacak ve ekranınızı herhangi bir boyuta genişletmenizi sağlayacaktır.

Apple’ın İlk 3-D Kamerası Vision Pro, 3-D deki anıları yakalamanıza izin verecektir. Bu yeni eklenen derinlik, eski videoları izlerken zamanda geriye gidip onları yeniden yaşıyormuşsunuz gibi hissettirecek!


Apple Vision Pro Tanıtıldı (Tim Cook, Türkçe Altyazı)

https://www.youtube.com/watch?v=tleBXGqijac

3499 Dolar verdikten sonra yanında 899 dolar daha verip bunu da alabilirsiniz :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.