Antalya Bilişim HaberleriHaber Duyuru EtkinlikManşet

2024 Yılının ilk “Oniki” Etkinliği Antalya’da Düzenleniyor..!

Networking Odaklı Hibrit Etkinlik Deneyimi – Oniki Konsepti ile Tanışmanın Zamanı

Her yıl bir çok şehirde binlerce kişiyle, hem fiziksel katılımcılarla ve hemde aynı zamanda online katılımcılarla gerçekleşen Oniki etkinliği 2024 yılındaki ilk etkinliğini Antalya‘da düzenliyor. Oniki, yeni nesil bir etkinlik platformu. Verimlilik ve faydaya odaklanıyor. Oniki etkinliği, E-Ticaret ve E-İhracat alanında üreticileri, satıcıları ve ekosisteme çeşitli çözümler sunan hizmet ve servis sağlayıcı firmaları bir araya getiriyor. 

Oniki Etkinliği Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Destekleriyle Gerçekleştirilecek.

Oniki, yenilikçi konseptiyle hayata geçirdiği E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nın on dördüncü ayağını 11 Ocak 2024 Perşembe günü Saat 09:00 ile 18:30 arasında Ramada Plaza Antalya’da; Antalya Ticaret ve Sanayi Odası destekleriyle, Sovos ve İkas ana sponsorluğunda gerçekleştirecek. 

Yapay zeka desteğiyle B2B eşleşmelerin yapılacağı bu yenilikçi etkinlikte; katılımcılar kendilerine ve işlerine ve işinize maksimum fayda sağlayacak en doğru 12 kişi ile bire bir buluşturulacak.

Yapay zeka teknolojisinin kullanılmasıyla katılımcıların en doğru şekilde eşleşmelerini sağlamayı amaçlayan bu “hibrit” konferans, networking anlamında daha önce görülmemiş bir konsepte Antalya ve çevre illerdeki E-Ticaret ve E-İhracat alanında üretim yapan üreticiler, bu ürünleri alıp satışını yapan satıcılar ve ekosisteme çeşitli çözümler sunan hizmet ve servis sağlayıcı firmalar bir araya gelecek. 

Hibrit konsepte sahip etkinlikte E-Ticaret ve E-İhracat alanında üretim yapan üreticiler, bu ürünleri alıp satışını yapacak satıcılar ve ekosisteme çeşitli çözümler sunan hizmet ve servis sağlayıcı firmalar bir araya gelecek. 

Oyunlaştırma konseptinin uygulandığı etkinlikte gün sonunda en çok puan toplayan katılımcılara gün sonunda sürpriz hediyeler de dağıtılacak.

Hibrit konsepte sahip ve özenle seçilmiş bir kitlenin yer alacağı konferansta Oniki’nin yapay zeka destekli B2B matchmaking teknolojisi kullanılacak, bu sayede katılımcılar kendilerine ve işlerine maksimum fayda sağlayacak 12 kişi ile bire bir B2B görüşme gerçekleştirme fırsatı bulacaktır. Kahve ve yemek aralarında da networking yapma fırsatının yanı sıra mobil uygulamada toplanılan puanlarla, katılımcılar gün sonunda sahnede verilen 12 özel hediyeden birini kazanma şansı yakalayacak.

Etkinliğe oniki.net adresi üzerinden başvuru yapılabiliyor. Başvurular 10 Ocak Çarşamba saat 23:59’da sona erecek!


Bilişim Profesyonelleri için Özel Davet

Oniki’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su Ziya KIZILTAN ile Oniki’nin Kurucu Ortağı ve CTO’su Güven YAVUZ, yapay zekâ destekli hibrit etkinlik teknolojisiyle öne çıkan bu platformun yeni hedefinin Global Pazarlar olarak açıklayarak, bütün Bilişim Profesyonelleri işletmelerini ve yöneticilerini hem fiziksel hemde online olarak etkinliklere davet ediyorlar.

Bilişim Profesyonelleri için özel olarak oluşturulan Oniki etkinliğine katılım aşamaları aşağıdaki gibidir. En kısa sürede kaydınızı tamamlayınız! Son anlara kalmaması çok önemlidir. Kayıt sırasında aşağıda yer alan ilgili kodları “KUPON KODU” alanına girmeyi unutmayınız!

Etkinliğe Başvuru Adımları

1) Etkinliğe katılan her kişi app.oniki.net adresi üzerinden kaydını gerçekleştirmelidir.

2) Etkinlik gününe kadar mobil uygulamanın her katılımcı tarafından indirilmesi gerekmektedir. Etkinlik gününde süreç mobil uygulama üzerinden ilerleyecektir.

Uygulama linkihttps://oniki.net/indir 

3) Kayıt olduktan sonra “Antalya” etkinliğine başvuru yapınız.
4) Başvuru sırasında “fiziksel katılım” ya da “online katılım” seçeneğini seçtikten sonra karşınıza çıkan ekranda; size verilen ilgili kodu “kupon kodu” alanına girmeyi unutmayınız. Kod girmeden indirim yansımayacaktır.
5) Fiyattaki değişim kod girildikten sonra görülecektir.
6) Son olarak karşınıza başvuru formu gelecektir. Formdaki sorular doldurduktan sonra “gönder” e basınca kaydınız tamamlanmış olacaktır. 

Başvuru esnasında Bilişim Profesyonellerine özel sunulan sınırlı sayıdaki fiziksel ve online ücretsiz kupon kodundan faydalanabilirsiniz.

oniki.net adresi üzerinden konferansa ilk başvuran 20 kişi için; fiziksel katılımda geçerli olacak olan SM775 kodunu kullanabilirsiniz. (20 Kişiyle Sınırlıdır!)

oniki.net adresi üzerinden konferansa başvuran online katılımda geçerli olacak olan SM132 kodunu kullanabilirsiniz. (20 Kişiyle Sınırlıdır!)

Fiziksel katılımdaki ilk 20 kişilik fırsatı kaçırmanız durumunda ise ATSO üyelerine sağlanan fiziksel katılımda %20 indirim sağlayan ATS20 koduyla da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kayıt detaylarının anlatıldığı videoya ulaşmak için bu linke tıklayınız.  

Etkinlik hakkında bilgi almak için:

İletişim: Ersin Yılmaz 
GSM: 0530 785 40 86
E-Mail: [email protected]


Oniki Nedir?

Oniki, geliştirdiği eşsiz yapay zeka teknolojisiyle iş dünyasında en doğru B2B eşleştirmeleri sağlayan; yeni nesil etkinliklerin yapıldığı hibrit bir etkinlik platformudur.

Yapay Zeka Destekli B2B Matchmaking

Oniki’nin geliştirdiği benzersiz yapay zeka destekli B2B matchmaking teknolojisi ile size ve işinize maksimum fayda sağlayacak en doğru kişilerle bire bir iş görüşmesi yapma fırsatını yakalayın

Hibrit Konsept

İster fiziksel ister online katılımcı olarak etkinliklerde yerinizi alın.

Özel Tasarlanmış Oniki Uygulaması

Oniki konseptini tüm ayrıcalıklarıyla ister mobil uygulama, ister bilgisayarınız üzerinden deneyimleyin.

Gamification – Yüz binlerce TL Değerinde Ödül ve İndirimler

Oniki uygulaması üzerinden gelen sorulara verdiğiniz cevaplarla ve stant ziyaretleriyle puanlar toplayarak gün sonunda sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayın.

Dünyanın Her Yerinden Anlık Katılım

Canlı olarak düzenlenen etkinliklere dünyanın her yerinden anlık olarak katılım sağlayın.

Etkinlik Sonu Sürpriz Eğlence

Hazırlanan sürpriz eğlenceyle tüm günün yorgunluğunu üzerinizden atın.

Heyecan verici etkinlikleri kaçırmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.