Bilişim ProfesyonelleriRöportajlar

TBD 40.Ulusal Bilişim Kurultayı Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar 20. Bölüm

Değerli Bilişim Profesyonelleri, değerli meslektaşlarımız, “Süper Sponsorumuz” Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam ediyoruz.

Röportajlarımızın 20. bölümünde; Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından Ankara’da düzenlenen ve Cumhurbaşkanlığı, Bağlı Kuruluşlar, Bakanlıklar, Yerel Yönetimler, Üniversite Akademi, Özel Sektör, STK Temsilcileri, Bilim İnsanları, Bilişim Profesyonelleri ve Uzmanlarının katılımı ile 21-22 Aralık 2023 tarihlerinde “Doğal Afetlere Dayanıklı Bilişim Ekosistemi” Ana Temasıyla, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu‘nda gerçekleştirilen “40. Ulusal Bilişim Kurultayı” na katıldık.

TBD Antalya Şubesinin destekleri ve TBD Genç Antalya ekibinin organize ettiği bir seyahat ve konaklama imkanı ile bizde onlara katılıp, bilişim profesyoneli meslektaşlarımız ve katılımcılar ile bu kurultayda sohbet edip, röportajlar gerçekleştirdik.

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere, iyi seyirler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.