Haber Duyuru EtkinlikManşetYapay Zeka

7. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongresi

Değerli Bilişim Profesyonelleri, Değerli Meslektaşlarım..

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 7. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongresi bu sene “Verimlilikte Yeni Dönem: Yapay Zekâ Ve Dijital Çözümler” teması ile 4 Haziran 2024 Salı günü İstanbul Planlama Ajansı (İPA)’nda yapılacaktır.

Ülkemiz ekonomisinin temel yapısını oluşturan KOBİ’ler ve onların Bilişim ihtiyaçları ve dönüşümleri için hazırlanan bu etkinlik için kayıt olunması düzenlenecek olan etkinliğin daha başarılı geçmesi için önemlidir. TBD İstanbul Şubesi tarafından düzenlenecek olan bu etkinliğe katılmanız ve destek vermenizi temenni ediyoruz.

Saygılarımla
Osman Selçok – Genel Yayın Yönetmeni
Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi


TBD İstanbul Şubesi tarafından hazırlanan etkinlik duyurusu aşağıdaki gibidir.

Değerli Katılımcımız,

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 7. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongremiz bu sene “Verimlilikte Yeni Dönem: Yapay Zekâ Ve Dijital Çözümler” teması ile 4 Haziran 2024 tarihlerinde İstanbul Planlama Ajansı (İPA)’nda yapılacaktır.

Yapay zekâ ve buna bağlı teknolojilerin son yıllardaki gelişimi bizleri bu yıl KOBİ’lerin verimliliği artırmalarına, maliyetleri düşürmelerine, pazarlama ve müşteri hizmetleri çabalarını geliştirmelerine yardımcı olmak, Yapay Zekâ ile zamandan ve paradan tasarruf etmeleri, Farklı disiplinler ile müşteri ihtiyaçlarına yön vermeleri, Akıllı üretim merkezleri ön plana çıkarmalarını sağlamalarını ele almaya teşvik etmiştir. Bu bağlamda, Kongremizde “Verimlilikte Yeni Dönem: Yapay Zekâ Ve Dijital Çözümler” teması ile KOBİ’lerimiz için önem arz eden yeni teknolojileri, fırsatları ve riskleri işleyeceğiz.

Kongremizde KOBİ’lerimizi, sektörlerimizi ve bireylerimizi, teknolojik gelişim ve değişimlerden haberdar etmeye, sorunlarının çözülmesine yardımcı olmaya ve ülke kalkınmasının, verimli bir ekonomiye dönüşmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Saygılarımızla,

Rahmi AKTEPE
Türkiye Bilişim Derneği
Genel Başkanı

Ceyda CİMİLLİ AKAYDIN
TBD İstanbul Şubesi
Yönetim Kurulu Başkanı

7. İSTANBUL KOBİLER VE BİLİŞİM KONGRESİ
Verimlilikte Yeni Dönem: Yapay Zekâ Ve Dijital Çözümler
4 Haziran 2024 Salı İstanbul Planlama Ajansı (İPA) Yerleşkesi

Katılım Ücretsizdir. Lütfen kayıt olmayı unutmayınız.
Kayıt linki: https://lnkd.in/dnYXxMth

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 7. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongremiz bu sene “Verimlilikte Yeni Dönem: Yapay Zekâ Ve Dijital Çözümler” teması ile 4 Haziran 2024 tarihinde İstanbul Planlama Ajansı (İPA)’nda yapılacaktır.

Yapay Zekâ ve KOBİ’lerde Veri Yönetimi panelimiz Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi Onur Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. M. Erdal Balaban Moderatörlüğünde gerçekleşecektir. Panelimizde Robot İstihdam Ajansı Kurucusu Sayın Canan ALKIN, Türkiye İş Bankası Zekâ Yöneticisi Sayın Cihan Altay, MSc, LL.M, İstanbul Üniversitesi İşletme Fak. Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı Başkanı Sayın Prof. Dr. Çiğdem Arıcıgil Çilan , İstanbul Üniv. İktisat Fakültesi YBS Bölümü Sayın Doç. Dr. Elif KARTAL, Parametre Araştırma Bilişim Planlama Ltd. Şti. Yazılım Takım Lideri Sayın Fatih Enes Usta‘yı dinleyeceğimiz 7. İstanbul Kobiler ve Bilişim Kongremize davetlisiniz. (Konuşmacılarımız alfabetik sıraya göre yazılmıştır.)

Yapay zekâ ve buna bağlı teknolojilerin son yıllardaki gelişimi bizleri bu yıl KOBİ’lerin verimliliği artırmalarına, maliyetleri düşürmelerine, pazarlama ve müşteri hizmetleri çabalarını geliştirmelerine yardımcı olmak, Yapay Zekâ ile zamandan ve paradan tasarruf etmeleri, Farklı disiplinler ile müşteri ihtiyaçlarına yön vermeleri, Akıllı üretim merkezleri ön plana çıkarmalarını sağlamalarını ele almaya teşvik etmiştir. Bu bağlamda, Kongremizde “Verimlilikte Yeni Dönem: Yapay Zekâ Ve Dijital Çözümler” teması ile KOBİ’lerimiz için önem arz eden yeni teknolojileri, fırsatları ve riskleri işleyeceğiz.

Panel Konuları:
* Yeşil Sanayide KOBİ’lerin Rolü
* Kaynak Yönetimi ve Ödeme Sistemleri
* Verimlilik için Dijital Teknoloji ve İşbirliği
* Siber Güvenlik
* Yapay Zekâ ve KOBİ’lerde Veri Yönetimi

Kongremizde KOBİ’ lerimizi, sektörlerimizi ve bireylerimizi, teknolojik gelişim ve değişimlerden haberdar etmeye, sorunlarının çözülmesine yardımcı olmaya ve ülke kalkınmasının, verimli bir ekonomiye dönüşmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Katılım Ücretsizdir.

Tüm sorularınızı sorabileceğiniz Kongremize Lütfen Kayıt Olmayı Unutmayınız.
Kayıt linki: https://lnkd.in/dnYXxMth

Program linki: https://lnkd.in/d7uRNiMZ

Ulaşım linki: https://lnkd.in/dNzMKKYJ
Sponsorluk Dosyası: https://lnkd.in/dyeUAnS4

#tbd #tbdmerkez #tbdistanbul #tbdgenç #tbdgençistanbul #kobi #bilişim #kongre #osb #yeşilsanayi #kaynakyönetimi #ödemesistemleri #verimlilik #dijitalteknoloji #işbirliği #sibergüvenlik #yapayzeka #yapayzekâ #veriyönetimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.