Bilişim ProfesyonelleriHaber Duyuru EtkinlikManşet

Antalya Teknokent 96 Teknokent arasında 7’nci oldu

Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi 22 Aralık 2022’de İzmir’de düzenlendi.

Düzenlenen zirvede AR-GE ve Tasarım Merkezleri için 10 kategoride 30 ödül, teknoparklar için ise 4 kategoride 12 ödül olmak üzere toplamda 42 ödül sahiplerine verildi.

Antalya Teknokent 7. olarak büyük bir başarı elde etti

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan ve Antalya Teknokent Genel Müdürü Dr. İbrahim Yavuz‘un katıldığı ve bu yıl 9.su düzenlenen zirvede, 96 Teknokent/Teknopark arasında yapılan başarı sıralamasında, Batı Akdeniz Teknokenti Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Antalya Teknokent) büyük bir başarı elde ederek 7. sırada yer aldı.

Bu başarı sonrasında Antalya Teknokent Genel Müdürü Dr. İbrahim Yavuz sosyal medyadan bir açıklama yaparak,

“Türkiye’nin en iyi 7. Teknokenti olmanın gururunu mutluğunu yaşıyoruz. İstanbul ve Ankara’nın dışında ilk 7 teknoloji geliştirme bölgesi arasına giren tek şehir olmanın gururunu yaşıyoruz. Antalya Teknokent ‘imiz 96 teknokent arasında 7’nci oldu. Başarı Belgemizi Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi’nde Bakanımız Sn. Mustafa Varank ‘tan aldık. Gece gündüz demeden benimle birlikte koyduğumuz hedeflere ulaşmak için çalışan güçlü ve canım Teknokent ekibime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.