Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Art-In Bilişim Teknolojileri Ve Yazılım Hizm. Tic. Ltd. Şti.

Art-In Systems, başta Akdeniz Bölgesi olmak üzere, büyük-küçük her türlü firmanın bilişim ihtiyacını karşılayabilmek için, 2007 yılından itibaren özel bilişim çözümleri üretmektedir.

Ürün ve hizmet ağı ile hızlı bir şekilde büyüyerek Türkiye çapında iş yapan bir bilişim firması haline gelmiştir. İsmini bu güne kadar geliştirmiş olduğu yazılım uygulamalarında kullandığı ve kullanacağı Artificial Intelligence (Yapay Zeka) algoritmalarından almıştır. Bu sayede geliştirilmiş olan uygulamalar hızlı, kolay kullanılan, kolay adapte edilen, güvenilir, uygulamalar olmuştur.

Buradan yola çıkarak kendi felsefesini de; her yeniliğe açık, her zaman öğrenerek hızlı gelişen, yaptığı her işi müşterinin faydası için yapan, doğru çözümler üreten firma olarak belirlemiştir.


Misyon

Turizm sektörünün ihtiyacına özel yazılım ve ar-ge çalışmaları yaparak hızlı, kaliteli, güvenilir kablosuz internet hizmetleri sunmak.

Vizyon

Sahip olduğu deneyimi ve dijital bilgi gücünü kullanarak Türkiye’deki turizm sektöründe online pazarlama ve misafir sadakat sistemini oluşturmak.

Değerlerimiz

Değerlerin Amacı: Art-In Systems’in temellerini oluşturan değerlerimizi tanımak ve bu değerleri özümseyerek davranışlarımızla işimize yansıtmak

  • İşbirliği Ve Dayanışma
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Öğrenmeye ve Gelişmeye Açıklık
  • Çözüm Odaklılık
  • Dürüstlük
  • İş Kalitesi

TELEFON: +90 (242) 317 14 04

+90 (242) 317 14 05 – Fax

E-POSTA: [email protected]

Web Sitesi: https://www.artinsystems.com

Merkez Ofis

Şirinyalı Mah. Sinanoğlu Cad. Kamil Düzgün Apt. No:100 D:8 07160 – Muratpaşa / ANTALYA

Antalya Teknokent

Akdeniz Üniversitesi Teknokent: Pınarbaşı Mahallesi Hürriyet Caddesi Akdeniz Üniversitesi Arge 1 Binası Kat: 2 Oda: 4 Posta Kodu: 07070
Konyaaltı – ANTALYA

Isparta Teknokent

Isparta SDÜ Doğu Yerleşkesi Teknokent: Çünür Mahallesi 102 Cadde Teknokent Binası No: 252
Çünür – ISPARTA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.