Bilişim ProfesyonelleriYerli Yazılımlar

Asyasoft Otel Yönetim Sistemleri

Şirketimiz Asyasoft Yazılım, Antalya Merkez ofisi ve Akdeniz Üniversitesi Teknokent ’te bulunan Arge Ofisi ile Turizm otelcilik alanında 1996 yılından beri hizmet vermektedir. Turizm sektöründe zincir ve münferit tesislere Şehir otelciliği ve Resort otelciliğine uygun otel otomasyon yazılımları üretiyoruz. 200 ‘ün üzerinde tesis ile çalışmaktayız. Referanslarımızı incelediğinizde bir çok zincir ve münferit otelde Önbüro, Satınalma, Stok, Cost, Muhasebe, POS, Devre mülk-Devre Tatil yönetimi, Kiosk Anket ve Kiosk Alakart Restoran Rezervasyon yazılımları, Operasyon Takip Sistemleri, Online Rezervasyon, Call Center, CRM ve Personel çözümlerimiz entegre bir şekilde kullanılmaktadır.

Asyasoft Bilgi Yönetim Sistemleri

Otel işletmenizde operasyonların çok hızlı ilerlemesinde ve misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Otel içindeki operasyonların doğru yönetilmesi ve iletişimin uçtan uca sağlanması açısından yazılımlarımız operasyon ve yönetiminize büyük oranda destek sağlar. Sistemlerimiz güçlü raporlama araçları ve özellikleriyle Ön büro yönetimi, stok yönetimini ve maliyet analizlerinde en sağlıklı sonuçlar almanızı sağlar. Asyasoft yazılım Bilgi yönetiminiz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm modülleri sunar. Yazılımlarımız 3.parti yazılımlara ihtiyaç duymadan tek noktadan çözüm üretir ve uzman kadrosuyla turizm sektörüne 7/24 hizmet vermektedir.

Online Rezervasyon ve Call Center

Son zamanlarda özellikle zincir otellerimiz için öne çıkan modüllerimizden biri de Online Rezervasyon ve Call Center. Asyasoft Online Rezervasyon ve Call Center Sistemi Asyasoft Ön büro modülü ile çift yönlü entegre olarak çalışıyor. İşletmenize her anlamda değer katacağını düşündüğümüz rezervasyon motoru çift yönlü entegrasyon yapısı ve sanal pos uyumluluğu sayesinde birçok işi otomatik olarak gerçekleştiriyor; Web konsolundan kontenjan girişine gerek kalmaz, Rezervasyon girişi manuel tekrardan girilmez, rezervasyonlar manuel takibe gerek kalmaz, Asyasoft Ön büroya Profil otomatik gelir, Asyasoft Ön büroya Fiyat otomatik gelir, AsyaSoft ‘tan satışa kapattığınız anda web sitenizde otomatik satışa kapanır, Konfirmasyon otomatik yapılır, Tahsilat otomatik yapabilir (Sanal Pos Entegrasyonu ile) Entegrasyon sayesinde otomatik muhasebeleştirme yapar, Fiyat ve müsaitlik bilgisini otel sisteminden(AsyaSoft) ‘dan otomatik alır, tekrardan ayrı bir konsola fiyat girişi ortandan kalkar, Asyasoft Önbüro modülünden aksiyonlarınız ve fiyat değişikliği anında ziyaretçilerinize ulaşır, böylece Otelinizin tercih edilirliğini arttırır, Özel fiyat kodlarıyla repeat guest‘lerinize farklı fiyatlar sunabilirsiniz…

Ürünümüzle ilgili bilgi almak için bu linkten bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.