Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

ATSO & AOSB YK Başkanı Ali Bahar ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimizin bu bölümünde; Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şubesinin düzenlemiş olduğu “8.Turizm Teknolojileri Günü” etkinliğindeydik.

8.TTG Etkinliğimizin açılış konuşmalarını gerçekleştiren ATSO & AOSB YK Başkanı Ali Baharile Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak Röportajımızı gerçekleştirdik. Şehrimiz Antalya’da Bilişim sektörü hakkında, kendilerinin bilişim ve teknoloji konularında yaptıklarını ve önümüzdeki dönem için planladıkları çalışmaları konuştuk.

Bizim için çok önemli olan bu röportajlarımıza çok da kısıtlı bir zamanı olmasına rağmen vakit ayırıp, bizleri onore ettiği içinde ayrıca çok mutlu olduk. Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz.

Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere, iyi seyirler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.