Haber Duyuru EtkinlikManşet

Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi

Türkiye Yazılım Federasyonu (TUYAFED) olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100‘üncü kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla 100 ülkeden 3000 katılımcının ağırlanması beklenen bölgenin en büyük etkinliğini düzenliyoruz. Ülkemizi ilk 10 ekonomi arasında konumlandırma yolunda önemli bir adım atarak gelecek vizyonunu şekillendirecek ortaklıklar oluşturmayı hedefliyoruz.

Teknoloji Dünyasının Liderleri İstanbul’da Buluşuyor!

ITS İSTANBUL 2024‘e hoş geldiniz! Bu eşsiz etkinlik, Türkiye’nin önde gelen yazılım geliştiricilerini, teknoloji profesyonellerini, yazılım ve bilgi teknolojileri ekosistemindeki paydaşları, ihracat yapan veya yapmak isteyen sektör firmalarını, alana özel gelişimi destekleyen sivil toplum kuruluşlarını ve kamuoyunu bir araya getiriyor. Küresel yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunuyor!

Ana Tema ve Amaç:

Etkinliğimizin ana teması teknolojinin dönüştürücü gücü ve yarattığı ihracat fırsatlarıdır. Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi, teknoloji dünyasının önemli oyuncularını, uzmanlarını ve girişimcilerini bir araya getirerek sektördeki en son trendleri ve fırsatları sergileyecek. Uluslararası katılımla ihracatı kolaylaştırmayı, gelecek teknoloji vizyonları oluşturmayı ve iş dünyasını ileriye taşıyacak işbirliği fırsatları sunmayı hedefliyor.

Etkinlik Tarihi ve Yeri:

ITS İSTANBUL (Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi), 2 Mart 2024’te İstanbul’da teknoloji ve inovasyonun kalbi “Elite World Hotels Florya”da gerçekleşecek.

Neden Katılmalısınız?

Farklı ülkelerden firmalarla ihracat fırsatlarını yakalayın, Sektör liderleri ve düşünce liderleriyle etkileşime geçerek en son yenilikleri öğrenin, Sektörün önde gelen profesyonelleriyle iş fırsatlarını ve işbirliği olanaklarını keşfedin, Teknoloji ve Yazılım dünyasındaki trendlerden haberdar olun, Kuruluşlara katılın uluslararası katılımcılarla iletişim kurarak değerli bağlantılar kurmak.

Kayıt ve Katılım Bilgileri:

Katılmak için KAYIT SAYFASINI ziyaret edin. Erken kayıt fırsatları ve katılım seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Bu heyecan verici etkinliğe katılmak için hemen kaydolun ve teknoloji dünyasının geleceğini keşfedip ihracat potansiyelinizi artıracak bir yolculuğa çıkın. ITS İSTANBUL, teknoloji ve yazılım dünyasına yön verenlere unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu fırsatı kaçırmayın!

Etkinlikle ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.itsistanbul.com/

2 thoughts on “Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.