Antalya Bilişim HaberleriHaber Duyuru EtkinlikManşet

ATSO’da BAKA Destekleri Bilgilendirme Semineri

ATSO’da BAKA Destekleri Bilgilendirme Semineri ATSO 22.Grup Bilişim Meslek Komitesi tarafından her ay düzenli olarak üyelerine yönelik gerçekleştirilen toplantıların devamı olarak yapılacaktır. ATSO Bilişim Meslek Komitesi yönetiminin organize ettiği etkinlik duyurusu ve bilgilendirmesi aşağıdaki gibidir.

Değerli ATSO 22.Grup Bilişim Meslek Komitesi Üyelerimiz

7 Eylül Perşembe günü saat 16:30’da ATSO Atatürk Konferans salonunda yapılacak olan Bilişim Firmaları Buluşması‘nda BAKA Genel Sekreteri Volkan GÜLER ve Baka ekibinden Selin Hanım’ın katılımı ile BAKA Destekleri Bilgilendirme Semineri düzenlenecektir. Antalya Bilişim Firmalarının katılım sağlamaları işletmelerinin açısından faydalı olacaktır.
Saygılarımızla – ATSO 22.Grup Bilişim Meslek Komitesi


ATSO 22.Grup Bilişim Meslek Komitesi Toplantı Karar Yazısı

Komitemizin Aralık ayı toplantısında aldığı karar ve Yönetim Kurulumuzun 21.12.2022 tarih 12-3 sayılı oluru çerçevesinde; sektörün diğer sektörlerle entegrasyonuna ilişkin Eylül ayı genişletilmiş toplantısının 07.09.2023 Perşembe günü saat 16:30’da Odamız Konferans Salonu’nda gerçekleştirilmesine karar verilmiştir. Çıktıları Odamız Araştırma ve Ticaret Geliştirme Müdürlüğünce raporlanacak toplantıya, sektörel destekler hakkında fikir alış verişinde bulunulmak üzere BAKA yetkililerinin davet edilmesi hususunun Yönetim Kurulunun bilgisine sunulmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.