Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar Serisi Ali Kemal Erkan Röportajı

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar serimizin 7. bölümünde; Antalya Manavgat Sorgun’da bulunan Water Side Resort Spa Hotel Bilgi İşlem Müdürü Ali Kemal Erkan ile sohbet ettik.

Ali Kemal Bey ile yaptığımız spontane röportajımızda; sektöre nasıl başladığını, nerelerde çalıştığını, bilişimin hangi konularıyla ilgilendiğini, ne gibi tecrübeler edindiğini, otelcilik alanında ne gibi bilişim çalışmaları yaptığı hakkında sohbet ettik. Ayrıca kendisinin kişisel olarak da bilişimci meslektaşlarımıza yaptığı 2 önemli tavsiyesi var, biz bu tavsiyelerden dolayı çok memnun olduk. Ali Kemal Bey’e bunun içinde minnetlerimizi sunuyoruz.

Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz.

Bilişim Profesyonelleri olarak bizi misafir ettikleri için sayın Ali Kemal Erkan‘a teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Osman SELÇOK – Bilişim Profesyonelleri Genel Yayın Yönetmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.