Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar Serisi Ahmet Keskin Röportajı

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar serimizin 6. bölümünde; Antalya Manavgat Sorgun’da bulunan Riolavitas Resort & Spa Hotel Bilgi İşlem Müdürü Ahmet Keskin ile sohbet ettik.

Ahmet Keskin ile; sektöre nasıl başladığını, nerelerde çalıştığını, bilişimin hangi konularıyla ilgilendiğini, otel sektöründe ne gibi yeniliklerin olabileceğini, oteldeki bilişim anlamında en belirleyici teknolojinin ne olduğunu, otel misafirlerinin memnuniyeti konusunda yapılabilecekleri, Manavgat’ta yaptıkları bölgesel toplantıları ve dayanışmaları hakkında sohbet ettik.

Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz.

Bilişim Profesyonelleri olarak bizi misafir ettikleri için sayın Ahmet Keskin‘e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Osman SELÇOK – Bilişim Profesyonelleri Genel Yayın Yönetmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.