Bilişim Firmaları

CreaVision Software Office Nedir?

CreaVision Software Office Nedir?

CreaVision Software Office Nedir?

CreaVision Software Office Nedir? Biz, Creavision olarak, projeleri uyum ve hız dengesiyle koordine eden bir yazılım şirketiyiz. Yazılım dünyasını yakından takip ediyoruz, web siteleri ile ilgileniyoruz,  mobil uygulamalar oluşturuyoruz. Aynı zamanda  proje için iş ortaklarmızla hem kurumsal hem de bireysel olarak çalışıyoruz.

Creavision Web Siteleri Oluşturur, E-ticaret ve Mobil Uygulamalar Yapar

Web siteleri oluşturuyoruz, sizi veya şirketinizi sayfalara taşıyoruz. Android ve Apple gibi en popüler akıllı telefonlar için işlevsel, çok yönlü mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Özetle, bir şirketin öne çıkması için gereken donanıma sahibiz ve deneyimlerimizle müşterilerimizin isteklerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Her biri kendi uzmanlığına sahip, müşterimizi gerçekten memnun eden projeler sunabiliyoruz.

Her projede, bir ekiple çalışmanın heyecanını yaşıyoruz. Fikir alışverişinde bulunuyoruz ve yazılım sektöründeki deneyimlerimizi birleştirerek mükemmel projelere imza atabiliyoruz.

Biz Nasıl Çalışırız

Creavision olarak sunduğumuz hizmetlere benzer hizmetlerin çoğunu sunabilen rakiplerle dolu bir pazarla karşı karşıyayız.
Biz, projelere pratik ve doğrudan bir yaklaşıma sahibiz. Müşteri ihtiyaçlarını dinler ve uygularız. Hedeflere ulaşmak için uygun hizmeti seçiyor, en doğru içerikleri yerleştiriyor, her zaman belirlenen sonuçlara uygun olması için projeyi inşa ederken küçük ayarlamalar yapıyor ve müşterilerimize kesinlikle ihtiyaçlarına ve işine uygun, onlara özel bir proje sunuyoruz.

Birlikte mükemmel bir ekibiz. Her birimiz gelişime açık, müşteri odaklı ve işini en iyi şekilde yapan uzmanlarız. Ulaşmak istediğimiz hedeflere bağlıyız ve her talebi karşılayabilecek web ve iletişim projeleri oluşturmaya odaklanıyoruz.

Creavision’da Porjelerin Tamamlanması

Creavision’da tüm aşamaları bitmiş ve tamamen test edilmiş projeler ortaya çıkıyor.  Yazılım ekibiyle doğrudan iletişim kuran ve her ihtiyacınızı hızlı bir şekilde çözmenizi sağlayan bir müşteri destek ekibine sahibiz. Dolayısıyla Creavision, yalnızca bir web sitesinin satışı , e-ticaret veya mobil uygulama oluşturma değil, her şeyden önce, finansal taahhüt ne olursa olsun, projenin tamamlanmasından sonra bile her zaman takip edilmenin ve desteklenmenin güvenliğini sağlamadaki yeterlilik ve güvenilirliktir.

Creavision ‘nın online olarak var olmanıza ve görünürlüğünüzü genişletmenize ve artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için bugün bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yenigün mah. Mevlana cad. Midtown Plaza B blok 5. Kat 26. Daire, 07310 Muratpaşa/Antalya

Web adresimiz: https://www.creavision.com.tr

Telefon: 0534 810 15 83

Tüm yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.