Bilişim ProfesyonelleriRöportajlar

TÜBİDER YK Başkanı Tuncay IŞIK ile Röportajımız

Röportajlarımızın 22. bölümünde; TÜBİDER Bilişim Sektörü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay IŞIK ile bir röportaj gerçekleştirdik.

Kendisi aynı zamanda TÜBİFED Bilişim Dernekleri Federasyonu – YK Üyesi, TOBB Türkiye YAZILIM Meclisi – İhracat Komitesi Üyesi ve BiTekDer (Bilgi Teknolojileri Derneği) – Yönetim Kurulu Üyesi.

Kendisi ile bugüne kadar mesleki olarak neler yaptığından, sektörde yaptığı çalışmalardan, Antalya’nın bilişim firmaları ile olan tanışıklığından, Bilişim sektöründeki STK’larımızdan, sektör için çok önemli bir konu olan ve iki yılda bir yaptıkları sektörümüzdeki mesleki ücretler araştırması çalışmaları hakkında ve her zaman ki gibi Bilim Profesyonelleri hakkında ve mesleğimize yönelik sohbet ettik.

Niyazi SARAL tarafından yürütülen, TÜBİDER tarafından hazırlanan ve bu sene BiTekDer Bilgi Teknolojileri Derneği’nin de destekleriyle ortaya çıkan “Bilişim Teknolojileri Ücretler Araştırması” bundan böyle her yıl düzenli bir şekilde, kurum ve kuruluşların destekleriyle birlikte daha çok katılımcının bu önemli araştırmaya katkı sunmasını ve bizimde “Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi” olarak destek vermeyi çok istediğimiz bir sonraki “Bilişim Teknolojileri Ücretler Araştırması” çalışmasının 2024 Haziran ayından itibaren başlayabileceğinden konuştuk.

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak yayın hayatımıza başladığımız günden itibaren gönüllü destekleyenler arasında olan Lotis Bilişim Teknolojileri‘nin ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz bu röportaj için bizlere kendi odasını müsade eden Levent Kevran‘a teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz.

Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere…

Osman SELÇOK | Genel Yayın Yönetmeni
Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.