CryptoMondays artık Antalya’da

CryptoMondays Hakkında

CryptoMondays ilk olarak Newyork City (NYC) de başlayan ve ardından da tüm Amerikadaki blockchain sevdalılarının kendi şehirlerinde bir araya geldiği bir oluşumdur. Crypto Mondays her şehirde ki yerel katılımcıların kendisinin organize etmekte ve o şehirdeki ekosistemi bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. Bu etkinlikler blockchain özelinde konuların konuşulduğu insanların birbirleriyle tanıştığı bir etkinliktir.

CryptoMondays Antalya

Her iki haftada bir Pazartesi akşamları biraraya gelmeyi planlayan CryptoMondays’in Antalya gönüllüleri bu hafta Akdeniz Üniversitesi batı kapısı karşında, Meltem mahallesinde bulunan Robert’s Cafe‘de saat 20:00 de bir araya gelecek. Bu akşam ki etkinlikte Blockchain kullanım alanlarını anlatacak olan Aydın Yakar uzun yıllardır kriptoloji ve blockchain teknolojileri hakkında araştırmalar yapmakta olup, Özgür Yazılım Kamplarında siber güvenlik ile blockchain eğitimleri vermeye ve yıllardır Talya Bilişim şirketinde Yazılım Geliştirme görevini sürdürmeye devam etmektedir.

İstanbul ve Ankara‘dan sonra Antalya‘da devam edecek olan CryptoMondays Türkiye etkinliklerini Twitter‘dan https://twitter.com/CryptoMondaysTR ve Telegram https://t.me/CMAntalya üzerinden takip edebilirsiniz.

CryptoMondays oluşumu ve nasıl başladığı ile ilgili detaylı bilgiyi bu linkten inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.