Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

Dijital Zirve Manavgat – Tanıtım ve Davet Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar 10.Bölüm

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimizin bu bölümünde; Manavgat bölgesinde bulunan Bilişim Profesyoneli meslektaşlarımızla, bu yıl 3.sü düzenlenecek olan Dijital Zirve Manavgat etkinliğinin tanıtılması, bilişim sektöründeki bütün meslektaşlarımızın bu organizasyona davet edilmesi üzerine sohbetler gerçekleştirdik.

Bizlere bu röportajların planlanmasında ve daha bir çok konuda yardımcı olan Burak Taşkan‘a ve Kemal Çetinkaya‘ya, zaman ayırıp röportajlarımıza katılan değerli meslektaşlarımız Tayfun Solmaz‘a, Mustafa Gencer‘e, Tamer Alpsoy‘a ve Kemal Çetinkaya‘ya teşekkür ederiz.

Serkan Akıllı ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı teknik bir nedenden dolayı yayınlayamadık. Çok keyifli geçen bu kısmı yayınlayamadığımız için kendileri ile sizlerin affına ve anlayışlarına sığınıyoruz.

Biga Bilişim‘in sunduğu Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.