Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

TBD Antalya 8.Turizm Teknolojileri Günü Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar 9.Bölüm

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimizin bu bölümünde; Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şubesi‘nin düzenlemiş olduğu 8.Turizm Teknolojileri Günü etkinliğindeydik.

TBD Antalya Şubesi‘nin düzenlediği etkinliğin açılış konuşmalarını yapan değerli büyüklerimiz ile, etkinliğimizde sponsor olan firmalarımızın yöneticileri ile, derneğimizin yöneticileri ve dernek üyesi arkadaşlarımızla ve etkinliğimize katılan bir çok meslektaşımız ile sohbet ettik. Etkinlik sonunda TBD Başkanları ile gerçekleştirdiğimiz toplu röportajımızı teknik nedenlerden dolayı yayınlayamadık. Çok keyifli geçen bu kısmı yayınlamayamadığımız için kendileri ile sizlerin affına ve anlayışlarına sığınıyoruz.

Biga Bilişim‘in sunduğu Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.