Bilişim ProfesyonelleriManşet YanıRöportajlar

Eticsoft Mahmut Gülerce Röportajı

Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar serimizin bu bölümünde Eticsoft Bilgi Teknolojileri A.Ş‘den Mahmut Gülerce ile devam ediyoruz. Bu bölümde Siber Güvenlik Uzmanı Aydın Yakar‘da röportaj /sohbetlerimize katıldı, bundan sonra kendisi de bizlerle birlikte olacak.

Mahmut Gülerce ile kurucusu olduğu Eticsoft firmasının neler yaptığını, hizmet verdikleri alan olan Finans teknolojisi veya kısaca Fintech olarak bilinen teknolojiler üzerine konuşup, bilişim sektörümüzle ilgili sohbet ettik.

Yaptığımız röportajımızda, sektöre giriş hikayesini, Eticsoft‘un ne olduğunu ve hangi talepleri karşıladığını, Açık Kaynak Kodlu Yazılımların önemini ve sektöre getirilerini Aydın Yakar‘ın ve Mahmut Gülerce‘nin bilgi ve deneyimlerinden dinledik. Ayrıca Mahmut Gülerce Türkiye’nin finansal teknolojideki geldiği konum ve ödeme kuruluşları üzerine bilgi ve değerlendirmelerde bulundu. Özellikle genç girişimciler ve konuya ilgisi olanlar için fintech üzerine önemli tavsiyelerde bulunan Mahmut Gülerce‘nin aktarımları için teşekkür ederiz.

Mahmut Gülerce ile yaptığımız röportajımızdan keyif almanızı ve değerli aktarımlarından yola çıkarak güzel dakikalar geçirmenizi diliyoruz.

Eticsoft hakkında detaylar ve daha fazlası için röportaj videomuzu izleyebilirsiniz.

Bilişim Profesyonelleri olarak Mahmut Gülerce ve Eticsoft ekibine bizleri misafir ettiği için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Osman SELÇOK – Bilişim Profesyonelleri Genel Yayın Yönetmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.