Bilişim ProfesyonelleriTurizm TeknolojileriYerli Yazılımlar

HMS Otel Programı

Hms Otel Programı ile Rezervasyonlarınız, misafirleriniz, faturalarınız, housekeeping ve tesis raporlarınızla ilgilenirken zaman kazanın.

Türkiye’nin bulut tabanlı ilk Otel Programı olan HMS ile Otelinizi en kolay şekilde dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz. Günümüzde mobil cihazların kullanımının yaygınlaşması ile klasik bilgisayar programları yerini bulut tabanlı uygulamalara bırakmaktadır. Mobilitenin verdiği özgürlüğü Otel programı sektörüne kazandırmak adına Türkiye’nin ilk bulut tabanlı otel programı ve kanal yöneticini tasarladık. Hms Otel Programı’nı tasarlarken önceliğimiz kolay kullanım ve ön büro çalışanların pratik olarak check-in check-out işlemlerini yapması oldu.

HMS, Ön Büro işlemlerinizi (Kat Hizmetleri, Raporlar, Fatura, Gelir- Gider Tablosu vb.) kolayca yönetebileceğiniz ve kullanımı çok kolay bir arabirime sahiptir. Anlık olarak tüm büro işlemlerini Hms Otel Programı anasayfasında yapmanız mümkündür. Tek bir tıklama ile Bakiyeler, Misafir İsimleri, Rezervasyon Tarihleri ve Oda Durum İstatistikleri kolayca bulabileceğiniz şekilde karşınızda olacaktır.

Ön Büro ve Arka Büro çalışanlarınız için öğrenmesi kolay ve kullanışlı.

Eğitim Videolarımız ve Teknik Destek ekibimizden alabileceğiniz eğitim ile, sizler ve çalışanlarınız için kullanması kolay bir sistemdir.  Ayrıca çalışanlarınız programı kullanırken hem takip yapabilir hem de yapabilecekleri işlemleri kısıtlayabilirsiniz. Housekeeping çalışanları için özel bir arayüz ile, ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceksiniz.

HMS bir otel programından daha fazlasıdır. HMS ile Tesisinizin Ön Büro, Rezervasyon, Kasa İşlemleri vb. işlemlerin yanısıra Kanal Yöneticisi ile Fiyat, müsaitlik ve rezervasyonlarınızı dilediğiniz yerden sisteme giriş yaparak kontrol edebilirsiniz.

Havuz Müsaitlik Sistemi İle Tüm Odalarınızı Satışa Açın!

Havuz müsaitlik sistemi, tüm kanalların otelinizdeki müsait odalara aynı anda aynı miktarda erişebilmesini sağlar. Böylece dolu odaya rezervasyon almamak için her kanala ayrı ayrı ve var olandan daha az müsaitlik gönderme zorunluluğunuz ortadan kalkar.

Herhangi bir cihazda sadece internete bağlanarak, bulut sistemimiz sayesinde kanal yöneticinize erişim sağlayabilirsiniz. Böylece nerede olursanız olun, anlık olarak fiyatlarınızı, müsaitliklerinizi ve kısıtlamalarınızı yönetebilirsiniz.

Kanal Yöneticisi kullanmayan tesisler tüm satış kanallarında müsaitlik ve fiyat bilgilerini güncellemek için çok uzun süreler harcamak zorunda kalıyorlar. Hms Kanal Yöneticisi ile tüm satış kanallarını tek bir noktadan yönetebilir ve anlık olarak otomatik rezervasyon alabilirsiniz. Geriye kalan zaman ise  müşterileriniz ile en iyi şekilde ilgilenmeniz için size kalır.

En Popüler Kanallarla Çalışın.

En popüler satış kanalları ile çalışarak müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Hms Kanal Yöneticisi ile sürekli güncellenerek en popüler satış kanalları bir tıklama kadar uzağınızda. Oteliniz ne kadar fazla online satış kanalında yer alırsa otelinizin görünürlüğü ve rezervasyonları aynı oranda artış sağlayacaktır.

İşte kanal yöneticimizin çalışma prensibi;

Örneğin, sadece iki odanız kaldığında, kanal yöneticisi çalıştığınız Online Seyahat Acentelerine toplam envanterinizi “iki oda” olarak bildirir. Bu durumda hem ilgili kanallar hem de web sitenizde satışta olan odalarınız maksimum iki oda satacak şekilde ayarlanmış olur.

Eğer herhangi bir kanaldan ya da web sitenizden yeni bir rezervasyon alırsanız, kanal yöneticisi anında bu durumu diğer tüm kanallara bildirerek müsaitliğinizi düşürecektir.

İki yönlü XML bağlantısı sayesinde, Global ve Yerel birçok kanala anlık olarak fiyat, müsaitlik ve kısıtlamalarınızı iletebilirsiniz. Aynı şekilde ilgili kanallardan aldığınız rezervasyonlar bu bağlantı ile sisteminize düşecek ve otel programınıza işlenecektir.

iCal teknolojisi ile bağlantı sağlayacağınız kanallar ise, takvimizi doluluk ve uygunluk durumlarına göre senkronize edecek ve aldığınız rezervasyonları HMS Otel Programı’na iletecektir.

HMS Kimlik Bildirim Sistemi İle Bildirim Yapmak Çok Kolay!

Tek bir panel üzerinden misafirlerinizin girişini yaparken aynı anda Kimlik Bildirimlerini de sağlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.Hem Jandarma, hem de Polis için yapacağınız bildirimler HMS Otel Programı üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.

Bildirimlerinizin takibini yapabileceğiniz gibi, geçmiş tarihleri görüntülemek de çok kolay!Tek yapmanız gereken misafirleriniz otele geldiğinde, kimlik bilgilerini sisteme girmek ve check-in vermek, gerisini Hms Otel Programı sizin yerinize yapacaktır.Ayrıca ücretsiz olarak sunduğumuz Hms Kimlik Tarama programı ile kimlik tarama ve bilgilerin otomatik olarak sistemesini sağlayabilirsiniz.

HMS Rate ile Rakiplerinizin Fiyatlarını Karşılaştırmak Artık Çok Kolay

HMS RATE ile rakip otellerin popüler satış kanallarındaki fiyatlarını anlık olarak kontrol edebileceksiniz. Böylece Rakip Otellerinizi kontrol ederek fiyat belirleme şansına sahipsiniz.Tüm Bu işlemleri tek bir ekranda ve kolayca yapabilirsiniz. HMS RATE her geçen gün yeni satış kanalları ekleyerek zenginleşmektedir.

HMS RATE, oteller için üretilmiş bir rakip analiz yazılımdır. Bu yazılım ile tesisinize rakip olan otellerin online seyahat acentalarındaki oda türlerini, puanını, odaların fiyatlarını ve oda detaylarını anlık olarak raporlar.

Genel rapor ekranında kayıtlı kanallardaki en düşük fiyatlar gösterilir, kanallar arasındaki en düşük fiyat ise renklendirilerek belirtilir.

Üstelik bu hizmeti sizlere tamamen ücretsiz olarak sunmaktayız.

HMS Hotspot Sistemi ile işlerinizi kolaylaştırın!

HMS Hotspot Sistemi ile, siz daha misafirinizin otel programı kaydını yaptığınız anda, kullanıcı bilgileri otomatik olarak oluşturulur ve check-in işlemi ile aktif hale gelir. Misafiriniz çıkış yaptığında ise check-out işlemi ile ekstra bir işlem yapmadan  kullanıcı iptal edilir.5651 Nolu yasaya uygun olarak Log kaydını otomatik olarak tutar.Entegre Firewall ile internet güvenliğiniz her zaman üst düzey seviyede korunur.

HMS Otel Programını Ücretsiz Olarak Hemen Denemeye Başlayabilirsiniz. (https://www.hmsotel.com/demo-talebi/)

2 thoughts on “HMS Otel Programı

  • Onur

    Yıllardır kullanırım çok iyi bir program tavsiye ederim

    Yanıtla
  • HMS Otel Programı ve kanal Yöneticisi ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkürler

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.