Haber Duyuru Etkinlik

Huawei Student Developers (HSD Akdeniz) Yeni Üyeleri ile Tanıştı

Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri tarafından bilişim üzerine eğitim alan gönüllü öğrencilerden oluşturulmuş bir grup olan Huawei Student Developers (HSD Akdeniz) yeni üyeleri ile bir tanışma etkinliği ile biraraya geldi. Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak bizlerde bu etkinliğe katılarak genç bilişimci arkadaşlarımız ile tanıştık ve böyle organizasyonları her zaman desteklediğimizi ve bu desteklerin artarak devam etmesi konusunda çalışmalar yaptığımızı anlattık. Kendilerine bizleri de davet ettikleri için teşekkür ediyor, yapacakları çalışmalarda da başarılarının devamı diliyoruz.

HSD Akdeniz Topluluk Lideri Eray Eroğlu tarafından da aşağıdaki açıklamalar yapılmıştır.

HSD Akdeniz olarak 3 Kasım Cuma günü Akdeniz Üniversitesi içerisinde yer alan Yakut Çarşısında üyelerimizle bir tanışma etkinliği gerçekleştirdik. Bu etkinlikte üyelerimizle sohbet edip tanışma fırsatı bulduk. Etkinliğimiz HSD Akdeniz’in gelecek planları ve çekirdek ekibinin yapısını açıklayarak başladı daha sonrasında ilk kez bir araya gelen insanların arasında iletişim kurmalarını kolaylaştırmak için hazırladığımız icebreaking soru oyunumuzu oynayarak geçirdik. Icebreaking oyununun yanında uno, tabu, satranç gibi farklı oyunlar oynarak üyelerimizle sohbet etme fırsatı bulduk. Üyelerimizin bizden eğitim ve etkinlik beklentilerini dinledik ve gelecek planlarımızı buna göre revize ettik.

Etkinliğimiz başladıktan bir süre sonra Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Osman SELÇOK aramıza katıldı. Üyelerimizle sohbet etti ve geleceğe dair çok güzel bilgiler verdi.

HSD Akdeniz Topluluk Lideri Eray Eroğlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.