Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

3.Dijital Zirve Manavgat Etkinliği Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar 11. Bölüm

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimizin 11. bölümünde; 4 Kasım 2023 Cumartesi günü Side Prenses Resort Hotel & Spa‘da düzenlen “3. Dijital Zirve Manavgat” etkinliğine katıldık.

Etkiniliği düzenleyen Akdeniz Bilişim Topluluğu dernekleşme sürecini tamamlayıp, bu yıl ki organizasyonu Akdeniz Bilişim Derneği olarak gerçekleştirdi. Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile katıldığımız bu etkinliğe, bizde Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi ekibimiz ile gittik. Etkinlkte yeni meslektaşlarımızla tanışıp, eski dostlarımızla karşılaşıp sohbet edip, etkinliğe destek veren bilişim firmalarımızla etkinlik ve firmalarımızın faaliyetleri üzerine röportajlar gerçekleştirdik.

TBD Antalya Şube Başkanımız Cem Başer ve dernek yöneticilerimizde bu önemli etkinliğe davet edilip, katılarak, kendilerine ayrılan stantda meslektaşlarımız ile görüşüp, sohbet ettiler. Süper Sponsorumuz Biga Bilişim Kurucusu Bilal Bozduman’da kendilerine ayrılan standartlarında etkinliğine katılan meslektaşlarımıza ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yaptı. Etkinlik sonrasında düzenlenen hediye çekilişine de sponsor olup, etkinliğe destek verdi.

Bizlere bu röportajların gerçekleşmesi için yer ayıran, planlanmasında ve daha bir çok konuda yardımcı olan Akdeniz Bilişim Derneği Kurucu Başkanı Burak Taşkan‘a ve ekibine her zamanki gibi güler yüzle ve samimiyetle verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere, iyi seyirler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.