Bilişim ProfesyonelleriYerli Yazılımlar

iSafe İnternet Güvenlik ve Loglama

İSafe programı Antalya Teknokent Ar-Ge 3 binasında ki ofisinde, internet bağlantısı dağıtan her işletmenin yasal zorunluluk olarak 5651 sayılı kanuna göre alması gereken önlemleri sizin adınıza alır.

İSafe ile yapabilecekleriniz:

Güvenlik Duvarı

İleri seviye firewall kuralları ile internet üzerindeki tüm veri giriş çıkışını kontrol edebilir, IP adreslerini gruplayıp gruba özel trafik, layer7 uygulayabilirsiniz.

5651 Sayılı Kanuna Göre Loglama

5651 sayılı kanuna göre TİB zaman damgası ile loglanan verilerin FTP, Harici Disk veya Paylaşılan Klasöre belirlediğiniz sürelerde yedekleme imkanı.

Müşteri Tanıma ve Otomatik Giriş

Müşterileriniz cihazları ile 1 defa giriş yaparlar. iSafe oluşturulan kullanıcının süresi sonuna kadar tekrar şifre sormaz. Bu sayede müşterileriniz istedikleri anda kaliteli bir internet hizmetinin tadını çıkarırlar.

VPN (Sanal Özel Ağ)

VPN ile işletmenize uzaktan Windows, Linux, Mac OS, Android ve iOS kullanan cihazlarınız ile işletme içerisindeymiş gibi bağlanabilirsiniz. Tüm trafiğiniz güvenli bağlantı yolu ile sağlandığından arada herhangi bir cihazın dinlemesi ve özel bilgilerinizi çalması mümkün değildir.

Kontrol Panelleri

iSafe genel yönetimi ile müşteri yönetim panelleri ayrı ayrı yetkilendirilebilmektedir. Bu sayede örneğin resepsiyon sadece müşteri oluşturma/düzenleme yetkilerine sahip olurken bilgi işlem departmanınız diğer tüm işlemlere yetkili olabilir.

URL Filtreleme

Proxy yardımı ile web adreslerini günlük, saatlik, haftalık ve/veya ip bazlı gruplar oluşturarak engelleyebilirsiniz. Mevcut blacklist ile 1000’lerce web adresi kayıtlı ve sadece seçip engellemeniz yeterli. Daha sıkı kurallar için “Hedef Kategori” oluşturabilirsiniz.

Entegrasyon

Müşterilerinize tek tek şifre vermek, müşterilerinizi kontrol altına almak gibi zaman alan işlemleri iSafe ile yapmanıza gerek kalmayacaktır. SQL, Text, Xml gibi müşteri bilgilerinizle entegre çalışır. Otomatik olarak kullanıcı adı, şifre ve kullanım süresi oluşturmasını sağlayabiliriz. Bilindik tüm otel yazılımları ile entegredir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.