Bilişim ProfesyonelleriMobil UygulamaYerli Yazılımlar

Yerli Oyun “Donut Lover” Google Play’de!

Merkezi Antalya’da bulunan Apollo Medya & Bilişim & Teknoloji şirketine ait olan Donut Lover, 2019 yılının başlarında piyasaya sürüldü. Daha önceki oyun denemelerinden daha iddialı olan bu oyunun tamamlanması 7 aylık aralıksız çalışmanın sonucunda oldu.

Oyun tam 104 bölümden oluşuyor. Son bölümde ise sizi büyük bir sürpriz bekliyor.

Her bölümün bir öncekinden daha zorlu geçtiği oyunda amaç karakteri dokunmatik ekrana çizgi çekerek çok sevdiği Donut’a ulaştırmak. Her yaştan oyuncunun keyifle oynayabileceği şiddet ve olumsuz öğeler içermeyen bu zekâ oyunu, dünyaca ünlü Love Balls, Brain It On ve Happy Glass gibi oyunlardan esinlenerek tasarlandı.

Bu oyunlara ek olarak, Donut Lover oyununda kalem fonksiyonunda parmağınızla çektiğiniz çizgileri, bölüm geçmeyi zorlayacak kadar yanlış çizdiyseniz, silgi hakkınızı kullanarak geri alabiliyorsunuz. Mümkün olduğu kadar kısa çizgi çektiğiniz takdirde, bölümleri 3 yıldızla tamamlamış oluyorsunuz. 1 ve 2 yıldızla tamamladıklarınızı ise, bölümleri tekrar oynayarak yeniden deneyebilirsiniz.

Oyun içi satın alma ile uygun fiyata farklı karakterler de almak mümkün.

Şu an için sadece Android platformunda sunulan oyunu Google Play’e Donut Lover yazarak ya da aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apollo.donutlover

Editör’ün Notu: Oyun neden ingilizce diyecek olursanız, oyun şu anda tüm ülkelerde yayınlanıyor ve dünyadaki herkese hitap edebilsin ve anlaşılabilsin diye. Ayrıca oyunla ilgili görselleri inceleyip, yukarıdaki linkten oyunu indirip, hemen oyuna başlamalısınız 🙂

One thought on “Yerli Oyun “Donut Lover” Google Play’de!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.