İnternetTeknolojiYeni Ürünler

Keenetic Hero 4G ve Hero 4G+ Modem Router

Keenetic Türkiye‘nin ülkemize getirdiği 2 Yeni Cihaz (Keenetic Hero 4g birisi Hero 4g+) ile artık ethernet bağlantıları üzerinden sunulan fiber internetiniz ve 4G SIM Kartınız ile de internet bağlantınızı rahatlıkla paylaşabileceksiniz.

Keenetic 4G Modem Router ile

Fiber ve 4G bağlantı seçenekleri ile kritik senaryolarda internet bağlantınız hiç kesilmesin!

Yedeklenebilir güvenilir #internet seçeneği ile #Keenetic kesintisiz #4x4lukinternet erişimi sunar. Ethernet bağlantıları üzerinden sunulan fiber internetinizde bağlantı sorunu yaşasanız bile gömülü LTE modemi sayesinde Keenetic Hero 4G+ ile internet üzerindeki işlerinize kesintisiz devam edebilirsiniz.

Örneğin;

• Eczaneniz var ve sürekli provizyon almanız gerekiyor. Nöbetçi eczaneyseniz müşteri memnuniyeti sorunları yaşamayı göze alamayacak kadar internet bağlantınız önemlidir.

• Ya da bir restoran sahibisiniz, sipariş sisteminize gecikme tahammülü olmayan online siparişler düşmesi gerektiğinde internet sorunu yaşamak istemezsiniz.

Bunun gibi kritik durumlarda yedekli bağlantıya sahip olmak oldukça önemlidir.

Keenetic dört dörtlük internet için tasarlandı!

Keenetic Hero 4G ve Hero 4G+ Modem Router ürünlerinin birbirleri ile karşılaştırmalarını ve detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.