Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Karayel Ar-Ge Tasarım Limited Şirketi

Karayel Ar-Ge Tasarım Limited Şirketi Antalya’da web tasarım sektöründe bünyesinde bilgisayar mühendisi bulunduran nadir bir Antalya web tasarım firmasıdır. Buna ek olarak genç bilgisayar mühendislerimiz KOSGEB tarafından desteklenmiş projeleri ile emin adımlarla digital dünyada kurumsallaşma serüvenüne sektörde devam etmektedir,

Şirketimiz, ticari özel yazılımlara entegre çalışan mobil uygulamalar, ticari yazılımlara entegre çalışan intranet, özel web yazılım projeleri ve bilgilendirme ekran yazılımları geliştirmiştir.

Web yazılımlarına önem veren firmamız uzman kadrosu ile ASP.NET MVC, .NET FRAMEWORK, Razor View Engine, Entity Framework, Ajax, Jquery, AngularJS, VueJS dilleri ile dinamik web siteleri hazırlamaya başlamıştır.

Firmamız ASP.NET MVC ile Türkiye’de ilkler arasında sayılabilecek kadar yenilikçi ve asp.net mvc ile microsoft alt yapısında e-ticaret yazılımı geliştiren firmadır. ASP.NET MVC blogumuzdan MVC ile ilgili bilgilere ve yardımcı kodlara ulaşabilirsiniz.

ASP.NET MVC KİTABIMIZ

Firmamız D&R ve seçkin kitap evleri dahil olmak üzere asp.net mvc hakkında Türkiye genelinde yayımlanmış bir kitaba sahip ekibimiz bununla beraber internetten ücretsiz erişebileceğiniz C# Kitabıda yazmıştır.

KADROMUZ HAKKINDA

Bir klasik olan hakkımızda yazısında uzman ekibimizle başlayan cümlenin içeriği nedir ?

Uzman kadromuz, en az 5 yıl iş tecrübesine sahip bilgisayar mühendislerinden oluşmuştur. Öte yandan firma sahiplerimiz de bilgisayar mühendisi olup, yıllarını bu sektörün dışında değil, çıraklıktan ustalığa ve ardından işletmeciliğe kadar varan bir ticari yolculuğun içinde geçirmişlerdir. “Bir işletmenin sahibi eğer ki işine hakimse, diğer çalışanlarına da hakimdir” sözünü doğrulayıcıdır.

WEB TASARIM

Firmamız, web yazılım ve içerik yönetim yazılımı sektörünün gereksinimlerini iyi analiz etmiş bir web tasarım şirketidir. Digital Dünyada en önemli alanı sayılabilecek olan ; etki alanımıza giren hedef kitlenize uygun en iyi web tasarım firmasıyız gibi iddalı konuşmuyoruz fakat sizi digitalleştirme sürecinde en iyi şekilde ifade edebilecek bir web tasarım firmasıyız diye ekliyoruz.

Örneklendirmemiz gerekirse, sabah kahvaltısına nasıl ki smokinle gidilmiyorsa, Bu demek değil ki kahvaltı kötü değil ama Smokin buraya uygun bir tarz olmamış oluyor. Bu sayede etki alanımızda müşterilerimizle, aynı bu durumda ki aynı zamanda aynı frekansı yakalamamız gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse, Hiç kimse orman yada dağ manzaralı bir yerde mağaza açıp, ticari hayatına devam etmek istemez. Digital Dünya’da da bu durum aynıdır. Çok güzel bir alt yapı ile yazılmış bir yönetim panelli kurumsal web sitemiz var, hatta en güzel tasarım sizin web siteniz seçildi fakat içerisinde hiç müşteri YOK. Bu ne demek, hem matematiksel hemde görsel zeka aynı anda uygulamamız gereklidir.

KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLER

Microsoft bizspark üyesi olan firmamız, microsoft ile açık kaynak kodlu dilleri karşılaştıran firmalar için, öncelikle; neredeyse tüm banka alt yapıları ve kurumsal firmalar microsoft alt yapısı kullanmaktadır. Açık kaynak kodlu yazılım projelerimizi aynı yarış arabasına benzetiyoruz. Bu sayede evet çok hızlılar fakat her hangi bir hata anında malesef tüm sistem çalışmamaktadır. Aynı yarış anında, yarış arabalarının en küçük bir aksaklıkta, kenara çekilip, diğer yarışı bekledikleri gibi, Özel yazılım projelerimizde ve web tasarım yönetim panellerimizde olay aynı şu anda kullandığımız araçlarımızın güvenlik paket standartları gibi düşünülebilinir. Öncelik güvenlik, sonrasında güvene dayalı hızlılık esastır. Bu sayede her hangi bir yazılımsal sorunda sadece ilgili hata parçaların değişimi sağlanıp, yolumuza en kısa zamanda devam edebiliyoruz. Web yazılım CMS ( Content Management System ) teknolojiler konusunda uzmanlaşmış Karayel Web tasarım ekibi olarak; Teknolojinin son noktasına ulaşmayı hedeflemekte ve hedefte kalmayıp, başarılı bir vaziyette hedefe ulaşmış en iyi web tasarım firmalarındanız. Bu yakaladığımız web teknoloji sistemlerini, her projeden aldığımız tecrübe ile birleştirerek siz değerli iş ortaklarımıza faydalandırmayı ilke haline getirmekteyiz.Karayel Web Tasarım kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Nadir web tasarım firmasında bulunan bilgisayar mühendislerinden oluşmuş kadromuza ek olarak, piyasa tecrübemizle sadece diplomamızın arkadasına sığınmak gibi bir lüksümüz yoktur. Para veren adamı kandıramazsınız ! sloganımızla çıkmış olduğumuz web teknoloji yolculuğuna, siz değerli iş ortaklarımızla dürüstlük ilk ilkemiz olarak, yılların verdiği tecrübe ve deneyimimiz emin adımlarla kurumsal web tasarım denince akla gelen öncü web tasarım şirketlerindeniz. Ayrıca mevcut çalışanlarımıza düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek karayel web tasarım olarak eğitimler vermekteyiz.

Tüm web teknoloji işlerimizde, işin detayını mümkün olduğunca sade ve anlaşılabilir bir dille anlatan, sorumluluk sahibiyiz, Böyle iddalı bir kelimenin gereklerinide sağlamaktayız.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Digital yaşamda kurumsal kimlik, sadece web tasarım ofis içi değil, web tasarım şirketlerinin, ofis dışında da sürekli destek vermeyi prensip edinmiş, web yazılım firmasıyız. Her projeye işimizin sadece internette olduğunu bilmemize rağmen, devir e-ticaret yazılımlarında bile iş ortaklarımızın işini kolaylaştırmaktır.

Sektörde sadece geçmişten bahsetmek yerine , dededen gelen esnaflığımızla, iş sadece satıp kaçmak değil, satmış olduğumuz digital ürünlerin desteğidir. En küçük hatadan, büyük sayılabilecek sistemsel hatalara kadar, iş ortaklarımızla yılların sektörel tecrübesiyle, işimizin okumuş esnafıyız. Sürekli personel değiştiren değil, iş ahlakı ve iş ortakları ilişkileri ile esnaflıkta ve mütevazilikte örnek gösterilen bir web yazılım firmasıyız.

Karayel Arge Tasarım Ltd. Şti Ekibi

İletişim: +90 242 344 10 20

Adres: Pınarbaşı Mah. Hürriyet Cad. Akdeniz Üniversitesi Teknokent Ar-Ge 2 Uluğbey Binası Zemin Kat No:14 07090
Konyaaltı / ANTALYA / TÜRKİYE

Email:  [email protected]

Web: https://www.karayeltasarim.com/tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.