Bilişim ProfesyonelleriManşet YanıRöportajlar

Mobiroller Kurucusu ve CEO’su Erol Kabadayı ile Röportaj

Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlarımıza Mobiroller Kurucusu ve CEO’su Erol Kabadayı ile devam ediyoruz. Sohbet havasında geçen röportajımızda kendisini, firmasını ve e-ticaret firmaları için geliştirdikleri yeni ürünleri Shopiroller‘ı konuştuk. Ve kendisine sorduk; Shopiroller nedir? Shopiroller ne gibi kolaylıklar sağlar?

Bu özel röportajda Erol Kabadayı girişimcilikle ilgili önemli detaylar verirken, girişimciliğe atılırken ki yolculuğunu, başarılarını ve zorluklarını dinlemek sadece ilham verici olmakla kalmayarak, aynı zamanda Mobiroller ve Shopiroller‘ın ortaya çıkışı hakkında daha derinlemesine bir anlayış kazanmanıza da yardımcı olacaktır.

Erol Kabadayı röportajımızda yeni girişimcilerin yaşadığı problemleri, bu problemlerden doğan ihtiyaçlara yönelik çözümleri ve çözüm odaklı ortaya çıkan değerli ürünlerini, siz değerli okurlarımıza ve izleyicilerimize kendi deneyimleri ve görüşleriyle birlikte aktarıyor.

Erol Kabadayı; ”Girişimlerde hız önemli, yavaş kalırsan büyük bir ihtimal pazardaki etkinliğini yitireceksin.”

Shopiroller nedir? Ne gibi kolaylıklar sağlar?

Erol Kabadayı; ”Shopiroller, ticareti kolaylaştıran bir çözüm. Herhangi bir kişinin teknik bilgisi olsun veya olmasın, satışa başlamak isteyen, hizmetini ürününü satmak isteyen, online da veya fiziksel bir mağazada herhangi bir kanal ile satmak isteyen bir kişinin işlerini kolaylaştıran bir çözüm.”

Shopiroller özellikle e-ticaret konusunda girişime yeni atılacaklar için kafalardaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracak ve hızlı bir şekilde pazarda aktif olarak yer almanızı sağlayacak, işinize odaklanmanıza yardımcı edecek değerli bir ürün. Shopiroller‘a nasıl ulaşabilirim diyorsanız çok kolay hemen buradaki linke tıklayarak Shopiroller’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilişim Profesyonelleri olarak sizlere bilişim sektörümüzden daha fazla değerli içerik sunmaya ve röportajlar sunmaya devam edeceğiz. Geliştirdikleri mobil uygulamalar ile daha çok öne çıkan Erol Kabadayı ile yaptığımız ve girişimcilere yön veren bu röportaj videosunu izlerken bilgilendirici sohbetimizden keyif almanızı ve ilham dolu dakikalar geçirmenizi diliyoruz.

Erol Kabadayı röportajımızı izleyerek girişimcilik hakkında önemli görüşlerini ve ürünü hakkında detaylı anlatımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Bilişim Profesyonelleri olarak samimi sohbetinden ve değerli aktarımlarından ötürü Erol Kabadayı başta olmak üzere misafirperverliğinden ötürü Mobiroller ve Shopiroller ekibine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Osman SELÇOK – Bilişim Profesyonelleri Genel Yayın Yönetmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.