Yeni ÜrünlerYerli Yazılımlar

Shopiroller nedir?

Shopiroller nedir ? Shopiroller ne gibi kolaylıklar sağlar?

Shopiroller nedir?

Yeni e-ticaret fintek odaklı saas girişimimiz Shopiroller ile amacımız; küçük işletmeler ve (dijital veya fiziksel) ürünler üreten girişimcilerin kolaylıkla kullanabileceği, dünyanın her yerine satış yapabilecekleri ve ödeme alabilecekleri “çok kanallı dijital ticaret altyapısı” geliştirmekti.

Lego gibi parçaları birleştirebildiğimiz, neye ihtiyacımız varsa onu kullandığımız bir altyapı hayal ettik. Odağımız “hızlı başlatılabilen, kolay kullanılabilen, teknolojisi yeni ve sahip olma maliyeti düşük” bir çözüm geliştirmek oldu.

Web sitesi üstünden mi satış yapmak istiyorsunuz? Web mağazası kanalını aktifleştirin ve anında kullanmaya başlayın. Web sitesi yerine mobil uygulama üstünden mi satış yapmak istiyorsunuz? Hay hay. Mobil uygulama kanalını açın ve hemen kullanmaya başlayın. Yok ikisi de ihtiyacınız değil ve şu an sadece müşterinizden hızlıca online ödeme almak mı istiyorsunuz? Çok kolay. Link ile ödeme alma kanalını aktifleştirin ve anında kredi kartıyla ödeme almaya başlayın… İşte bu kadar.

Kısa sürede tarım, parekende, sigorta, turizm eğitimi, üretim sektörlerinde faaliyet gösteren onlarca şirket ve girişimci yüzlerce farklı satış kanalı oluşturdu ve ticaretlerini geliştirmek için Shopiroller’i denemeye başladı ve geliştirdiğimiz çözümün fayda sağladığını kanıtlama şansını bize verdiler.

Shopiroller ne sağlar?

Kredi kartıyla dünyanın her yerinden kolayca ödeme alabilir,

Ücretsiz e-ticaret sayfası oluşturarak online satış yapabilir,

Teknik hiçbir zorluk yaşamadan mobil satış uygulaması oluşturabilir,

Kısa ödeme linkleriyle whatsapp, e-posta veya sms üzerinden kolayca ödeme alabilir,

Ürünlerinizi pazar yerlerinden satabilir ve siparişleri takip edebilirsiniz.

Shopiroller‘ı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Diğer haberlerimiz için tıklayın.

Kaynak: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7089484463956516864/

One thought on “Shopiroller nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.