Bilişim ProfesyonelleriYerli Yazılımlar

Mod Hotel Software nedir?

Mod Hotel Software nedir?

Mod Hotel Software nedir?

Mod Hotel Software nedir? 1994 yılından itibaren Konaklama sektörünün ihtiyaç duyduğu yazılımları geliştiren Mod Hotel Software, Full otelcilik yazılımı ile birlikte Turizm sektörüne yönelik Personel istihdamı konusunda da lokomotif şirket pozisyonundadır.

Gelişen teknolojiler karşısında yazılımlar sürekli güncel halde yenilenmekte ve kullanıcı dostu ekranlar ile yönetimi kolaylaştırılmaktadır. Veritabanı güvenliği ve otomatik backup sistemleri sayesinde bilgi kaybı sıfıra indirilmiştir.

MOD Yazılımın arkasında hem kurumsal hem de bilimsel olarak hizmet veren bir çok Mali Danışman, Test çalışmalarını yürüten Üniversiteler mevcuttur. Bu kurumsal yapı sayesinde MOD, hem kesintisiz hem de uzun vadeli garanti güvencesi veren bir firma konumundadır.

Önbüro, Muhasebe, Bordro, Stok, Satınalma, Cost, POS gibi ana uygulamalar tek bir çatı altında toplanmıştır. Ayrıca E-Dönüşüm uygulamaları, PBX Santral, Kapı Kilit ve Interaktif TV Çözümleri, KBS Polis/Kimlik Jandarma sistemine tam entegrasyon, Kiosk uygulamaları, CRM, SPA, Mobil uygulamalar, Tablet Anket uygulamaları, Channel Manager, Web booking, Online Mobile Check/in gibi daha onlarca farklı modül kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Microsoft Word/Excel ve Adobe PDF ürünleri ile sadece export değil import özelliklerde aktif şekilde kullanılmakta olup pivot tablo yönetimleri sayesinde esnek raporlama imkanları sunulmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet ve müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulması işletmenin öncelikleri arasında yer almaktadır.

Mod Hotel Software nedir?
Mod Hotel Software nedir?

KBS Anlık Polis/Kimlik Bildirim entegrasyonu sayesinde özellikle oda sayısı fazla olan işletmelerde Kimlik bildirimleri büyük bir sorun haline gelmektedir. Bu noktada tüm otelcilik yazılımları ile entegre şekilde çalışan ModKBS_Connect uygulaması işletmelerin yükünü tamamen ortadan kaldırmaktadır.

QR Code sistemi, yazılımın içinde gömülü bir şekilde çalıştığından KBS sisteminde ekstra bir kullanıcı tanımlamaya gerek kalmadan Personel, ister işletme telefonu ile ister kendi telefonundan sınırsız kullanıcı tanımı ile bildirimleri yapabilmektedir.

Ayrıca Kbs_Web uygulaması sayesinde Polis/Kimlik sistemine yapılan bildirimler yöneticiler tarafından anlık olarak cep telefonundan görülebilmektedir. Otelde konaklayan mevcut misafir sayısı ile Polise bildirimi yapılan kişi sayıları arasında oluşabilecek farklar uygulamadan anlık olarak takip edilebilir. Gerektiğinde anında müdahale edilerek olası ceza ya da işletme ruhsat iptal durumlarından işletmeler korunabilir.

Mod Hotel Software nedir?

Mod Hotel Programları

Mod Hotel Yazılım’ın oteller için geliştirdiği programlar ile ilgili detaylı bilgileri bu linkteki PDF dosyasından inceleyebilirsiniz.

Mod Hotel Personel

Mod Hotel Yazılımın yıllardır turizm sektörüne yönelik gönüllü olarak hizmet verdiği Mod Hotel Personel ile de iş arayanların ve personel arayanların kullandığı platform ile sizde aradığınızı bulabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Mod Hotel Software

Adres : Çağlayan Mah. 2039/1 Sk. Bal Plaza K:4 D:9  Muratpaşa / ANTALYA

Web : www.modhotel.com

E-Mail : [email protected]

Telefon : +90 (850) 888 0 663

Tüm yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.