Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Nisvin Teknoloji

Kurucu ortağımızın 32 yıl önce global-kurumsal organizasyonlarda başladığı teknoloji yolculuğunda, dinamik ve genç ekibimizle yeni hedeflere, yeni ürünlerle yürümeye devam ediyoruz.

Dünyada ve Türkiyede uygulama yazılımı konusunda ilkleri ve ilkeleri olan şirketimiz bunları daha da ileri aşamalara götürmek konusunda ki ısrarcı tavrını devam ettirmektedir.

Ana olarak turizm sektörü üretim ve çalışma hayatımızı belirlemektedir.

Otel Yönetim Sistemi “TruvaStudio for Hotel” uygulamamız genel de yüksek yoğunluklu ve kalite konusunda hassasiyeti olan tesisler için geliştirilmiştir.

Sektörde birçok ilkleri sunması ile kalite yönetimi, iş süreç takibi, misafir görüş ve şikayet takibi konularında standard haline gelmiş bir çok rakip ürün için referans haline gelmiştir.

Acente Yönetim Sistemi “TruvaStudio for Travel” uygulamamız yerel seyahat acentelerinden büyük tur operatörlerine kadar değişik yelpazede ki tüm seyahat operasyonu yada organizasyonu içerisinde yer alan firmalar için biçilmiş kaftandır.

Adres: Fener Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı No:60
Muratpaşa/ANTALYA

Telefon: +90 242 316 0 565

E-Posta: [email protected]

Web: https://nisvin.com/

One thought on “Nisvin Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.