Bilişim ProfesyonelleriYerli Yazılımlar

Oto Transfercim ile Aklınız Yolda Kalmasın

Şehir içinde veya şehirler arası yollarda, aracınızdan beklenmedik farklı sesler çıkması ve aracınızın yolda kalması, başta sürücü ve sonrasında yolcuları her zaman telaşlandırır. Gitmek istediğiniz yol uzunsa çok geç kalacağınızı veya gideceğiniz yerle ilgili güzel planlarınız varsa bu planlar bir anda hayal olur. Gideceğiniz yere kavuşmanın düşüncelerini ve planlarınızla ilgili güzel hayallerinizin yerini, aniden panik, korku ve yolda kalmış bir araba ile ne yapacağınızın belirsizliği alabilir.

Panik yapmayın, Oto Transfercim ile artık yolda kalmak hiç korkulacak bir durum değil. Aracınızla ciddi bir kaza geçirmediyseniz herşey bizimle en kısa zamanda yoluna girecektir. Öncelikle hemen internete girip Oto Transfercim uygulamasını bu linkten indirip, cep telefonunuza yükleyip, yerinizini bildirdikten sonra size en yakın zamanda bir oto kurtarma aracının gelmesini gönül rahatlığı ile bekleyebilirsiniz.

Oto Transfercim ile Aklınız Yolda Kalmasın

Türkiye’nin en büyük Şehirler Arası Oto Taşımacılık platformu olan www.ototransfercim.com 2016 yılında kurulup günümüze kadar her geçen gün kendini yenileyerek otomobili yolda kalanlara kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Yenilikler ve teknoloji Dünya’sında binlerce müşterimize profesyonel şekilde en iyi hizmeti sunabilmek, hizmete en kolay ulaşımlarını sağlamak için mobil platformlarımıza daha önem vererek kendilerine bir tık kadar yakınlaştık.

Bununla birlikte Anlaşmalı olduğumuz oto çekici firmalarımız ile hiçbir aksaklığa sebebiyet vermemek için B2B modüllerimiz aracılıyla anında bilgi paylaşımı yapabiliyor ve problemlere en hızlı şekilde çözüm ortağı olabiliyoruz. Tüm süreçleri en başından sonuna kadar takip ediyor ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutuyoruz.

Neden Biz?

  1. Tarafımızda incelenmiş ve konusunda uzman çekici firmaları ile sizlere hizmet veriyoruz.
  2. Araçlarınızın güvende olmasını sağlayacak tüm önlemleri alıyoruz.
  3. Mobil Uygulamalar sayesinde sizlere daha hızlı hizmet sağlayabiliyoruz.
  4. Filo Müşterilerimize bayi noktalarımız ile bölgesel taşıma işlemlerini en uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

OtoTransfercim Tanıtım Filmi:

Oto Transfercim [Girişim Röportajları] Videomuz:

Ototransfercim.com Artık Mobil Marketlerde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.