Bilişim ProfesyonelleriHaber Duyuru Etkinlik

Red Hat yeni, ücretsiz İş Ortağı Aboneliklerini duyurdu

Yeni model, iş ortaklarına ekstra maliyet olmaksızın Red Hat açık hibrit bulut portföyüne daha derin erişim sunuyor.

Açık kaynak yazılım devi Red Hat, ortaklara şirketin açık hibrit bulut portföyüne daha fazla erişim sağlamak için tasarlanmış yeni bir ücretsiz abonelik modeli olan yeni Red Hat Partner Subscriptions’ı tanıttı.

Yeniden Satılamaz (NFR) aboneliklerin yerini alan Red Hat Partner Connect üyeleri, artık Red Hat ürün aboneliklerini satın almak için basitleştirilmiş bir yola erişebiliyor. teklifler.

Şirket, bunun iş ortaklarının müşterilerin operasyonel verimliliklerini ve teknik yeteneklerini artırmak için Red Hat Enterprise Linux, Red Hat OpenShift ve Red Hat Ansible Automation Platform gibi platformlarından yararlanmalarına yardımcı olacağını söylüyor.

İş Ortağı Ekosistem Başarısından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Stefanie Chiras, “Yeni ve geliştirilmiş Red Hat İş Ortağı Abonelikleri sunarak, iş ortakları Red Hat açık hibrit bulut portföyünde her zamankinden daha fazla görünürlüğe sahip olacak ve müşterilerle gerçek iş sonuçları ve başarı elde edecekler” dedi.

İş Ortağı Abonelikleri ile tek bir SKU, Red Hat ürün ailelerinde 500’e kadar kendi kendine destek yetkisine erişim sağlar ve iş ortakları gerektiği gibi  şirket içinde genel bulut ile karıştırıp eşleştirebilir.

Ayrıca tek ve çok kullanıcılı yazılım geliştirme, test etme, şirket içi eğitim, gösterimler ve kavram kanıtlamanın yanı sıra beş iş ortağı sözleşmesi için ücretsiz Red Hat Standard desteği de var . İş ortakları, ek kişiler veya Red Hat Premium desteği için yükseltme yapabilir.

Bu yeni abonelikler artık tüm Red Hat Ready, Advanced ve Premier İş ortakları tarafından kullanılabilir. Ürün sertifikalarını tamamlamış veya geçmekte olan Red Hat teknoloji ortakları da katılabilir. 

Chiras, “Açık hibrit bulutun dönüştürücü yetenekleri ve nihayetinde müşterilerimizin ticari sonuçları ancak iş birliğine dayalı ve bilgili bir iş ortağı ekosistemi aracılığıyla ortaya çıkarılabilir” diye ekledi. “Red Hat , önde gelen Red Hat teknolojilerine ve destek kaynaklarına daha derin erişim sağlayarak iş ortaklarıyla birlikte açık kaynak inovasyonunu harekete geçirmeye kendini adamıştır .”

Red Hat’in yenilenmesi hakkında yorum yapan IDC’nin kanallar ve ittifaklardan sorumlu program başkan yardımcısı Steve White, yazılım satıcılarının “gelişen müşteri taleplerine hızla tepki verebilen”  verimli bir iş ortağı ekosistemi oluşturmasının önemini vurguladı .

“Red Hat İş Ortağı Abonelikleri, iş ortaklarının işlerini güçlendirmeleri ve Red Hat teknolojileri konusunda çözümler, beceriler ve destek sağlamaları için basitleştirilmiş ve kapsamlı bir yol sunuyor” dedi.

Makalenin orjinal kaynağını bu linkten okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.