Yerli Yazılımlar

Sejour Acente Otomasyonu ne işe yarar?

Sejour Acente Otomasyonu ne işe yarar?

Sejour Acente Otomasyonu ne işe yarar?

Sejour Acente Otomasyonu ne işe yarar? Teknolojinin ilerlemesi ve insan istek ve ihtiyaçlarının gelişmesi şüphesiz turizm sektörünü de derinden etkiliyor. Müşteri taleplerini karşılamak ve değişen düzenin kurallarına ayak uydurmak zorunda kalan turizm işletmecilerinin büyük bir bölümünün kullandığı Sejour Acente Otomasyonu otuz yıllık tecrübesi ile hizmet veriyor.

 Sejour Acente Otomasyonu, SAN Tourism Software Group’a ait bir turizm yazılımıdır. Rezervasyon, Tur, Faturalama, Operasyon, Raporlama gibi başlıca işlemleri masaüstü uygulamanızda yapabilirsiniz. Üstelik yine kendilerine ait mobil uygulamalar ile kontrol sağlamanıza olanak sağlar.

 Sejour Mobile

Rehberlerinizin aktif bir şekilde tur satışı yapmasını ve hepsinin tek bir çatı altında canlı kontrol edilmesini sağlar.

 Sejour Management Report

Rezervasyon, tur, transfer gibi mali durumunuzu, ticari istatistiklerinizi ifade eden raporları anlık kontrol edebileceğiniz bir uygulamadır.

 Sejour Pick App

Sahadaki rehber ve transfermanlarınızın müşterilerin bilgilerine ulaşarak  operasyonlarını doğru bir şekilde yönetmesini sağlar. Aynı zamanda rehberleriniz anlık gelişen durumlardan haberdar olarak daha doğru bir planlama yapabilir.

 Farklı turizm ve muhasebe uygulamaları ile entegrasyon veya XML bağlantısı kurmanıza da izin veren Sejour Acente Otomasyonu, B2B isimli web platformunda rezervasyon ve satış yapmanıza yardımcı olur.

XML Bağlantısı, Sejour’un diğer gelişmiş teknolojiler ile rahatlıkla çalışabilmenizi sağlayan bir entegrasyon işlemidir. XML ile tüm fiyat, aksiyon, satış durdurma gibi bilgilerin dışa aktarımını sağlar.

 Sejour aynı zamanda kendi entegrasyon uygulamaları ile fiyat, rezervasyon, uçuş bilgilerini rahatlıkla içerisine alabilmektedir.

 Sejour B2B, Sejour kullanan acente ile operatörleri arasında entegrasyon oluşmasını sağlayan bir online platformdur. Sejour’da yapılan değişiklikler anlık olarak B2B tarafına yansır. B2B tarafında yapılan satışlar da anında Sejour içerisinde görünerek partnerler arasında güçlü bilgi akışı oluşmasını sağlar.

Daha detaylı bilgi için SAN Tourism Software Group satış ekibini arayabilir, internet adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.