Sejour Incoming Acenta Programı


SAN (Software-Automation-Network) Bilgisayar AŞ tarafından 1992 yılından itibaren geliştirilen Sejour Incoming Acenta Programı, seyahat acenteleri sektöründe bir standart haline gelmiş, ürün içeriği ile Türkiye, yurt dışındaki incoming acentalarının bütün iş süreçlerini size güncel olarak sunmaktadır. Bu manada acentacılık sektöründeki birçok güncel uygulamayı Sejour içeriğine bakarak anlamanız kolaylaşacak ve iş hayatınızda size yön gösterecektir. Aynı zamanda Sejour bilmek iş hayatına atılmanızı da oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu manada uzun yıllardır yaptığımız gibi eğitim kurumlarına sınırsız destek vermekte bizim için bir kurum kültürü haline gelmiştir.Dr.Öğr.Üyesi Abdullah AKGÜN – Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi, Turizm İşletmeciliği Bölümü.

Dr.Öğr.Üyesi AKGÜN’ün hazırladığı Sejour programı ile yanlızca turizm fakültesindeki öğrencileri dışında Türkiye genelindeki 80 kadar (Üniversite, Yüksekokul ve Meslek Liseleri gibi) eğitim kurumunda Sejour Programının eğitimi verilmektedir.

Sejour Acenta Programı, incoming hizmeti veren seyahat firmalarında; acenta kontratların, müşteri rezervasyonlarının, tur operatörlerinin, acenta araç operasyonlarının ve muhasebe kayıtlarının takip edilmesi ve en önemlisi Paximum Global Seyahat Ürünleri Pazar Yeri ile Yatak Bankalarına tam entegrasyon ile elindeki ürünleri bütün dünyaya satabilme imkanına kavuşmaktadır.

Sejour programını uzun zamandır kullanan bir çok acenta programı aynı zamanda şirketin ismi ile de birleştirerek Sejour programının marka bilinirliliğini firmanın markasının yanına taşıyarak SanSejour olarakta isim yapmıştır.

1992 yılında Muğla Milas’ta başlayan program geliştirme süreci San Bilgisayar AŞ’nin merkez ofisini 2003 yılında, Turizm Başkenti olan Antalya’ya taşımaya karar vermiş, öncesinde şehir merkezinde olan ofisini gelişen Lara bölgesine, oradan da 2019 yılında Antalya Teknokent’de öz sermayesi ile yaptırdığı 3.000m2‘lik toplamda 4 katlı binasına geçmiştir. San Bilgisayar’ın Antalya dışında Sabiha Gökcen Havalimanında bulunan İstanbul TeknoPark’ta da bir Ar-Ge ofisi bulunmaktadır.

San Bilgisayar AŞ, San Turizm Software Grup SanTSG üst markası ile toplamda 4 şirketten oluşmakta ve Sejour Programı ile Seyahat Acentalarına ve TourVisio programı ile Tur Operatörlerine, Paximum ile de bütün seyahat acentalarına yönelik Pazar yeri hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.