Bilişim ProfesyonelleriHaber Duyuru Etkinlik

“.Net Core Developer BootCamp”

SAN TSG & Paximum ve Kariyer.Net iş birliği ile Türkiye’de ilk yüz yüze Bootcamp başlıyor!

SAN TSG & Paximum ve Kariyer.Net’in teknoloji platformu olan Techcareer.net iş birliği ile hazırlanan “Türkiye’de ilk yüz yüze Bootcamp”, adayların kariyer engelini aşıp, mülakatlarda adayı öne çıkaracak bir program olma özelliği taşımaktadır. “Türkiye’de ilk yüz yüze Bootcamp” olma özelliği taşıyan ve eğitim süresi 60 saat olan programın en önemli farklılığı adayın bu program ile bir ilkte yer almış olması ve teknoloji alanında alacağı bu eğitimle özgeçmişinde diğer adaylara göre farklılık yaratması olacaktır.

Programın amacı bilişim alanında düzenlenen öğrenme maratonunda katılımcılara donanım kazandırarak şirketlerin yarınlarını kodlamaları amaçlanmaktadır.
SAN TSG & Paximum ve Kariyer.Net iş birliği ile Antalya’da ilk kez yapılacak ve ücretsiz olan “.Net Core Developer BootCamp” için yakında başvuru almaya başlayacağız. Program hakkında daha detaylı bilgi ayrıntılı olarak duyurulacaktır.

Teknoloji alanında kariyer hedefleriniz için bizi takipte kalın!

SAN TSG & Paximum Hakkında

SAN TSG, 150 kişilik uzman ekibi ve tecrübeli kadrosu ile Incoming, Tur Operatörü, online uçak bileti ve otel rezervasyon yazılım çözümleri sunmaktadır.
SAN TSG seyahat endüstrisinde teknoloji ve teknoloji evriminin öneminin bilinciyle 30 yıldır sadece seyahat sektörüne özel çözümler üretmektedir. SAN TSG sürekli değişen ve gelişen seyahat endüstrisi için offline ve online seyahat acentelerine, seyahat toptancılarına ve tur operatörlerine yeni nesil çözümler üreterek ihtiyaca özel çözümler sunmakta olup, teknoloji ve altyapısını sektörün değişen dinamiklerine paralel olarak sürekli geliştirmektedir.

SAN TSG’nin yazılım çözümleri bugün 74 ülkede aktif bir şekilde farklı milliyetlerdeki acenteler tarafından kullanılmaktadır. Incoming acente yazılımı olan ve halihazırda 50+ üniversitede ders olarak eğitimi verilen “Sejour” ve tur operatörü yazılımı olan “TourVisio” lokomotif ürünleridir.

Gelişmiş online uçak bileti rezervasyon yazılımı SanFlight, muhasebe yazılımı olarak “Abacus”, otel acente rezervasyon iletişimi sağlayan 5.000’in üzerinde otel tarafından kullanılan “Hotel2Sejour” ürünleri arasındadır. Ayrıca turizm sektöründe geliştirdiği B2B ve B2C yazılımlarının yanı sıra web servisleri ve XML ürünleri ile altyapı servisleri de sağlamaktadır.

PAXIMUM “Global Travel Marketplace” projesi ile 160+ lokal ve dünyanın önde gelen global tedarikçilerin topladığı fiyatları seyahat organizatörlerine sunan online satış kanalımızdır.

Şirketimizin B2B & B2C sistemleri, web servis ve XML ürünlerini en optimum çözümle müşterilerimize sunmaktayız.

SAN TSG, Akdeniz Üniversitesi Teknokent teknoloji Ar-Ge ofisinde inovatif turistik yazılım ürünleri üzerine projeler üreten, teknolojisini her daim güncel tutarak klasik masaüstü bilgisayarlardan, mobil cihazlara ve bulut sistemlerine (SAAS) kadar pek çok platformda çalışan yazılımlar üretir.

Bünyesinde istihdam ettiği 150’den fazla çok uluslu personeli ile 74 ülke de 600’den fazla müşterisine hizmet sunmaktadır.

Techcareer.net Hakkında

Dijital yeteneklerin yetiştirilmesi ve işe yerleştirilmesi misyonu ile yola çıkmış, teknoloji alanında kariyer hedefleyen adaylara ödüller, iş fırsatları, kendini kanıtlama imkânı sağlayan bir teknoloji platformu olan Techcareer.net 2021 yılının ikinci yarısından itibaren düzenlediği etkinliklerle binlerce genç profesyonelin farklı bilişim alanlarında kendini geliştirerek ülkemiz bilişim ekosisteminde çalışmaya başlamalarını sağlamıştır.


SAN Tourism Software Group

www.santsg.com | +90 850 777 0726

Akdeniz Üniv. Teknokent Arge-5 SANTSG Binası 07070 Antalya /TÜRKİYE

SAN TSG & Paximum ve Kariyer.Net iş birliği ile

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.