Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Sim Bilgisayar Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi

Sim Bilgisayar Tic. ve San. Ltd. Şti. 1997’de TARSUS’ ta kurulmuştur.

Şirketimiz; Bilgisayar, bilgisayar sarf ürünleri ve Tarsus’ta ilk CASPER bilgisayar bayiliği ile yoluna devam ederken bünyesine kattığı AIDATA yetkili servis ve bayiliği ile büyümeye devam etmiştir.

Tarsus’da hizmet veren firmamız kısa sürede bölgesinde önemli bir yer edinerek bir çok işletmenin teknik çözüm danışmanlığınıda yapmaya başlamıştır.

Şirket, 13 Ağustos 2004’de yazılım sektörünün parlayan yıldızı AKINSOFT ile çalışmaya başlayarak Akınsoft’un Tarsus’taki ilk bayiliğini almıştır. 26 Mayıs 2006’da AKINSOFT ana bayiliğini alarak ve bünyesine yeni bayiler katarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Sim Bilgisayar Tic. ve San. Ltd. Şti. 2007’de Mersin/ Merkez ofisini kurarak Sim Bilgisayar’ın ilk şubesini açmış oldu. Mersin/ Merkez ofisin açılması ile en büyük projesini hayata geçiren Sim Bilgisayar Tic. ve San. Ltd. Şti. 13 Temmuz 2007’de AKINSOFT MERSİN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’ nü açarak arkasına aldığı altmış (60) bayi ve AKINSOFT yazılımı (www.akinsoft.com.tr) ile Akdeniz’in en büyük yazılım ve otomasyon firması haline geldi.

Birbiri ardına projelerini hayata geçiren şirket; barkot otomasyon ve güvenlik sistemleri konusunda oluşturduğu güçlü kadro ile bölgesindeki çalışmalarına emin adımlarla devam etmektedir.

Şirket, bünyesine kattığı bayilik ve müdürlük hizmetleri ile son kullanıcıya satış yapan bir firma pozisyonundan teknoloji çözümleri üreten bir firma pozisyonuna geçmiştir.

Misyonumuz:

Son kullanıcıyı en son teknoloji ürün ve hizmetleriyle buluşturmayı hedef edinen firmamız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürün ve çözümleri üreterek hep bir adım ileride olmayı başarmıştır.

Vizyonumuz:

Son kullanıcıyı en son teknoloji ürün ve hizmetleriyle buluşturmayı hedef edinen firmamız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürün ve çözümleri üreterek hep bir adım ileride olmayı başarmıştır.

Kalite Anlayışımız:

Sim Bilgisayar olarak biz;

21 yıllık tecrübe ve brikimlerimiz ile Müşterilerimize IT alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere profesyonel kadrolarımız ile proje odaklı çözümler sunmaktayız.

  •  İnsan hayatını kolaylaştıran teknolojileri ayağınıza getirmek.
  •  Personellerimizin eğitim ve bilgi düzeylerini sürekli güncel tutmak.
  •  Satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak.

Web: http://www.simbilgisayar.com/index.php

İletişim:

  • +90 324 613 46 49
  • +90 324 327 50 71
  • +90 850 441 5 746
  • +90 555 996 54 96 (GSM)

Adres: Atatürk Cd. Şehit Mustafa Mh. Ekerhanlıoğlu İşhanı Zemin Kat No 9 Tarsus / Mersin
Pirireis Mh. 1102 Sk. Şenler Apt. B Blok Kat3/5 No: 8 Yenişehir / Mersin

Email: [email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.