SKYNET Yazılım

Skynet Yazılım İnternet ve dijital hizmetler sunarak firmaların dijital dönüşümü için en uygun fiyatlara en kaliteli olarak her sektörden kuruma hizmet vermeye başlamış yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşıma sahip bir bilişim ve yazılım firmasıdır.

Ana hizmetimiz Web Tasarım olan, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyerek dijital çözümler sunmayı asil görev olarak benimsedik. Ekonomik Hazır Site, Hazır E-Ticaret Sitesi , Sanal Santral ve Toplu Sms hizmetlerini hayata geçirdik ve en uygun fiyatlar ile yönetilen hizmetler kapsamında sunuyoruz. 

Verilen hizmetlerin tarafımızca yönetilmesi, bakımı ve takip edilmesi müşterilerimizin kendi işlerine daha fazla odaklanması demektir. dijital işlemlerinizi biz düşünüyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerde deneyimleriyle kurumsal müşterilerine danışmanlık, çözüm ve destek sunar. Bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin verimliliklerini arttırarak,Tek noktadan ve kalıcı iş birliği içinde müşteri odaklı çözümler sunmak.

Memnun eden çözümleri ortaya çıkarmak, Web teknolojileri, yazılım ve iletişim çözümlerini proje yaklaşımı ile müşterilerine sunmak.

Adres: Teyfikbey Mh. Merkez Cd. No:24 K:2 D:24

Telefon: 0850 259 1 333
0542 771 29 06
0212 541 29 06

E-Mail: destek@skynetyazilim.com

Web: https://skynetyazilim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.