Bilişim ProfesyonelleriMakale

Slack abonelik fiyatları nedir?

Slack abonelik fiyatları nedir?

Slack abonelik fiyatları nedir?

Slack abonelik fiyatları nedir? Slack Pro kullanıcıları, 1 Eylül 2022’den önce yenilemeleri halinde mevcut aboneliklerini bir yıl daha tutabilirler.

İş iletişim platformu Slack, aylık fiyatını artırıyor ve ücretsiz kullanımının çalışma şeklini değiştiriyor. 

Şirketin blogu aracılığıyla duyurduğu değişiklikler 1 Eylül 2022’de yürürlüğe girecek. 

Mevcut müşteriler, Eylül’den önce yenilemeleri koşuluyla, bloga göre mevcut ödeme planlarını bir yıl daha kilitleyebilirler. Ancak, harekete geçmezlerse, ‘Pro’ plandaki kullanıcılar, fiyatın aylık 8 dolardan 8,75 dolara (7 sterlin) yükseldiğini görecekler. Yıllık ‘Pro’ aboneliği için, kullanıcılar ayda 6,67 dolardan yıllık 7,25 dolara (5,75 £) bir artış görecekler. 

Artışın arkasındaki mantık yeni özelliklere indirildi; Slack, pandemiden bu yana hafifçe döndü ve şimdi kendisini hibrit çalışanlar için bir ‘ dijital HQ ‘ olarak tanıtıyor. Bu, Slack Connect ve Slack Huddles’a daha fazla yatırım gibi bir dizi yeni özellik ve iyileştirme gördü . Slack’in maliyeti, küresel bir yaşam maliyeti kriziyle aynı zamana denk gelen 2014’teki başlangıcından bu yana ilk kez arttı. 

Slack blogunda, “Tüm bu katma değeri yansıtmak ve inovasyona yatırım yapmaya devam edebilmemizi sağlamak için, bugün 2014 yılında piyasaya sürdüğümüzden bu yana ilk fiyat artışımızı duyuruyoruz” dedi. “Bu artış yalnızca Pro aboneliğimizdeki kullanıcıları etkileyecek. Ayrıca, kullanıcıların yeni özellikleri denemelerini her zamankinden daha kolay hale getirmek için Ücretsiz aboneliğimizi güncelliyoruz.”

Ücretsiz Slack planlarında olanlar için mesajların kaydedilme biçiminde değişiklikler olacak. Daha önce Slack, son 10.000 mesajı ve 5 GB değerinde yüklemeyi gösteriyordu. Ancak bu, Slack’in ne kadar veya ne kadar az gönderildiğine bakılmaksızın 90 günlük ileti veya yüklemeleri gösteren bir miktar yerine zaman bazında değişecektir. 

Ücretsiz kullanıcılar , herkesin doğrudan mesajlar veya kanallarda ses, video veya ekran paylaşımı mesajları göndermesine olanak tanıyan Clips gibi bazı yeni Slack özelliklerine de erişebilecek. Bu, çoğunlukla, fazladan toplantılar yapmak yerine alıcı(lar) hazır olduğunda güncellemeler ve önemli bilgiler sağlamak için kullanılır. Bu aynı zamanda mesajlar ve dosyalar için bir ‘saklama’ süresini de içerecektir. 

Makalenin orjinal kaynağını bu linkten okuyabilirsiniz.

Tüm yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.