Haber Duyuru EtkinlikManşet

Tarımda Dijitalleşme ve Yapay Zeka Online Eğitimi

Tarımda Dijitalleşme ve Yapay Zeka Online Eğitimi başlıyor. Detaylar için yazımızı okumaya devam edin.

Tarımda Dijitalleşme ve Yapay Zeka Online Eğitimi

Tarımda Dijitalleşme ve Yapay Zeka Online Eğitimi başlıyor! ATSO Akademi çatısı altında “Tarımda Dijitalleşme ve Yapay Zeka” eğitimi, eğitmen Hüseyin Yılmaz tarafından 12 Aralık Pazartesi günü 14:00-17:00 saatleri arasında zoom üzerinden ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Sürdürülebilir tarım için daha az ve ekonomik kaynak kullanarak, daha çok verim elde etmenin gerekliliği günümüzün en dikkat çekici konularından biri. Dünyadaki tatlı su kaynaklarının yaklaşık %70’inin tarımsal sulamada kullanıldığı gerçeği göz önüne alındığında gelecek yıllarda kapımızı çalacak su krizinden etkilenmemek için ekolojik ve teknolojik denge kurulması büyük önem arz etmektedir.

Dijital dönüşüm doğalında gelişen teknolojinin tarım sektörüne entegre olması ve üreticilerin tarımdaki dijital gelişmelere hızlıca adapte olmaları adına “Tarımda Dijitalleşme ve Yapay Zeka Eğitimi”nde; Dijitalleşme, Dijital Yıkım, Tarım Sektörünü Etkileyen Teknolojiler, Akıllı Tarım Uygulamaları ile Örnek Proje ve Uygulamalar Eğitmen Hüseyin Yılmaz tarafından ele alınacak.

ATSO Akademi ve Başaran Akademi iş birliğinde 12 Aralık 2022 Pazartesi günü, saat 14.00- 17.00 saatleri arasında Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecek eğitime ATSO Akademi web sitesinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Tarımda Dijitalleşme ve Yapay Zeka konulu eğitimi düzenleyen Başaran Akademi‘den de detaylı bilgi almak için www.basaranakademi.com.tr web sitesinden ve 0242 248 35 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tüm yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.