Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

TBD Antalya Şubesi Kurucu Başkanı Mehmet Akyelli ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimizin bu bölümünde; Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şubesi’nin düzenlemiş olduğu “8.Turizm Teknolojileri Günü” etkinliğindeydik.

8.Turizm Teknoljileri Günü Etkinliğimizi Antalyamıza kazandıran ve gelenekselleştirilmesini sağlayan TBD Antalya Şubesi Kurucu Başkanımız, TOBB Yazılım Meclisi Kurucu Başkanımız olan “Mehmet Akyelli” ile Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak Röportajımızı gerçekleştirdik.

Kendisi ile geçmişten bugüne dernek olarak yaptıklarımızı, etkinliğimizin tarihçesini, Antalya’da ki bilişim sektöründe TBD Antalya şubesinin etkilerini, gelecek yıllarda daha büyük hedeflerle ve etkinliklerle şehrimize yeni katkıların olacağını konuştuk. Bizim için çok önemli olan bu röportajlarımıza çok da kısıtlı bir zamanı olmasına rağmen vakit ayırıp, bizleri onore ettiği içinde ayrıca çok mutlu olduk.

Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere, iyi seyirler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.